Katarzyna Skrzynecka w Playboyu. Gwiazda dwukrotnie znalazła się na okładce magazynu dla mężczyzn. O tej sesji mówili wszyscy. Od debiutu aktorki na rozkładówce minęło już 21 lat, a ta wciąż robi piorunujące wrażenie. Zobacz dwie rozgrzewające do czerwoności okładki Katarzyny Skrzyneckiej.

W latach 90. i jeszcze na początku XXI wieku rozebranie się dla Playboya było powodem do dumy wśród polskich gwiazd. Na okładkach w skąpych strojach pozowały takie gwiazdy jak: Kora, Edyta Górniak, Katarzyna Figura, Anna Przybylska, Doda czy właśnie Katarzyna Skrzynecka. Ostatnia z wymienionych rozebrała się w magazynie dla panów trzykrotnie, tym dwa razy w Playboyu. Jak wyglądała Katarzyna Skrzynecka w Playboyu?

Katarzyna Skrzynecka w Playboyu

Katarzyna Skrzynecka będąc aktorką swoje ciało traktuje jako narzędzie pracy, nic więc dziwnego, że ponad 24 lat temu postanowiła pochwalić się nim na okładce magazynu dla panów. Katarzyna Skrzynecka w Playboyu po raz pierwszy zaprezentowała się w czerwcu 1995 roku. Ówczesna sesja zdjęciowa była dosyć grzeczna w porównaniu do innych sesji magazynu. Na okładce Skrzynecka pozowała na siedząco, zakrywając swoje ciało jedynie białym ręcznikiem. Aktorka odsłoniła tylko nogi i dekolt. Jenak jej kolejne rozbierane okładki miały o wiele więcej pikanterii.

Katarzyna Skrzynecka w Playboyu i Maximie

Najwyraźniej pierwsza sesja w Playboyu spodobała się aktorce na tyle, że ta postanowiła jeszcze dwukrotnie rozebrać na łamach czasopisma dla dorosłych. Druga sesja Katarzyny Skrzyneckiej do Playboya odbyła się w październiku 1998 roku. W przeciwieństwie do pierwszej okładki aktorka wygląda nieco odważniej, pokazuje więcej ciała, ma na sobie jedynie koronkowy gorset i ponętne podwiązki.

Ta sesja na długo została zapamiętana i to nie tylko przez mężczyzn. Kilka lat temu aktorka na swoim Instagramie gwiazda zamieściła zdjęcie okładki Playboya z 1998 roku, chwaląc się tym samym, że autorka zdjęcia Magdalena Wuenshe została nagrodzona w plebiscycie World Press Photo.

– Byłam na okładce Magazynu ‚Playboy’, wraz z artystyczną sesją, która przeszła do historii jako zmysłowa, lecz ‚nienaga’. Magdalena Wuenshe została za nią nagrodzona WORLD PRESS PHOTO – napisała pod zdjęciem gwiazda.

Katarzyna Skrzynecka w Playboyu na tyle spodobała się czytelnikom i samej sobie, że postanowiła rozebrać się po raz trzeci, tym razem w 2003 roku w magazynie Maxim.

Która spośród trzech rozbieranych okładek podoba wam się najbardziej?

KATARZYNA SKRZYNECKA W PLAYBOYU. ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Skrzynecka w Playboyu
materiały prasowe Playboy

Katarzyna Skrzynecka w Playboyu po raz pierwszy wystąpiła w czerwcu 1995 roku.