Katarzyna Skrzynecka: wiek gwiazdy może okazać się dla wielu zaskoczeniem. Aktorka znana jest nie tylko ze swoich ról filmowych i serialowych, zajmuje się również piosenką. Gwiazda w ogóle nie wygląda na swoje lata! Dajemy jej 10 lat mniej!

Katarzyna Skrzynecka zaznana jest dziś głównie z Tańca z gwiazdami, Twoja twarz brzmi znajomo i Polskiego turnieju wypieków. Gwiazda od wielu lat olśniewa charyzmą, ale i nieskazitelnym wyglądem. Ile lat ma Katarzyna Skrzynecka? Wiek gwiazdy naprawdę zaskakuje! Dajemy jej o wiele mniej!

Ile lat ma Katarzyna Skrzynecka?

Aktorka od 2007 związana jest z Marcinem Łopuckim, mistrzem Polski oraz Europy w fitness. Para pobrała się w 2009 roku i są rodzicami 8-letniej córeczki. Ile lat ma Katarzyna Skrzynecka? Wiek aktorki dla wielu będzie zaskoczeniem, od lat bowiem możemy podziwiać jej nieprzemijającą urodę na ekranach telewizyjnych. Aktorka urodziła się w 1970, co znaczy, że w tym roku będzie obchodziła swoje 49 urodziny! Trzeba przyznać, że Skrzynecka wygląda fantastycznie!

Co robi Katarzyna Skrzynecka?

Aktorka pracowała ciężko na swój sukces. Jest absolwentką warszawskiej Szkoły Teatralnej, którą ukończyła w 1993 roku. Zadebiutowała w filmie telewizyjnym Pewnego letniego lata. Sześć lat później pojawiła się po raz pierwszy na dużym ekranie w filmie Cynga. Już w trakcie studiów zajmowała się grą w teatrze. Debiutowała w  1992 roku w kultowym musicalu Metro na deskach Teatru Dramatycznego w Warszawie. Skrzynecka grała główną rolę i od tamtej pory regularnie pojawiała się w rozmaitych spektaklach. Aktorka ma na koncie występy w niemal 20 produkcjach teatralnych!

Telewidzowie najbardziej jednak kojarzą Skrzynecką z udziałem w programach rozrywkowych. W 2005 roku pojawiła się w pierwszej polskiej edycji programu Taniec z gwiazdami. Jej partnerem był Marcin Hakiel, z którym udało jej się zająć czwarte miejsce. W kolejnej edycji powróciła jako prowadząca i podbiła serca widzów, program prowadziła przez 6 lat.

Od tamtej pory regularnie pojawia się w telewizji jako jurorka bądź gość specjalny. W 2014 udało jej się zająć pierwsze miejsce w programie Twoja twarz brzmi znajomo, by w kolejnym sezonie dołączyć do grona jurorów. 

Katarzyna Skrzynecka: wiek gwiazdy zadziwia! Zobaczcie, jak wygląda:

katarzyna skrzynecka wiek
nstagram.com/katarzyna_skrzynecka

Aktorka nieprzerwanie zachwyca młodym wyglądem.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułSól na butach. Jak sobie z nią poradzić?
Następny artykułGdzie iść na randkę? 10 NAJLEPSZYCH pomysłów na romantyczny wieczór
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.