Lelum.pl

fot. KAPiF

Katarzyna Skrzynecka została zapytana o Miszczaka. Jej odpowiedz jest bardzo znacząca

27 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Gwiazda ze smutkiem pożegnała przyjaciela, a chwilę później… straciła pracę w Polsacie. Zapytana o Edwarda Miszczaka Katarzyna Skrzynecka zareagowała w nieprzewidywalny sposób, pozostawiając dziennikarkę w kompletnym osłupieniu. Ta odpowiedź przejdzie do historii. 

Gwiazda ze smutkiem pożegnała przyjaciela, a chwilę później… straciła pracę w Polsacie. Zapytana o Edwarda Miszczaka Katarzyna Skrzynecka zareagowała w nieprzewidywalny sposób, pozostawiając dziennikarkę w kompletnym osłupieniu. Ta odpowiedź przejdzie do historii. 

Widzowie i fani emocjonalnie zareagowali na wieść, że nie zobaczą lubianej jurorki w następnym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Plotka o tym, że kłody pod jej nogi rzuca były (i niedoszły!) szef rozeszła się lotem błyskawicy. Co na to sama zainteresowana?

O tym zwolnieniu plotkowała cała Polska. Katarzyna Skrzynecka odeszła z uniesioną głową

Od początku stycznia na korytarzach Polsatu i w mediach aż huczało od plotek. Wiele osób było przekonanych, że za zwolnieniem jurorki z „TTBZ” stoi Edward Miszczak. Spekulacje te argumentowano przede wszystkim dawnymi „zażyłościami” i przytaczano, że w przeszłości Katarzyna Skrzynecka straciła już pracę w TVN z inicjatywy dyrektora.

Ponoć decyzja ta miała zostać uzasadniona tym, że aktorka „przejadła się” widowni, jednak informacja ta nie zamknęła nikomu ust. Przeciwnie, bardzo szybko pojawiły się wypowiedzi, według których para jurorów (ponieważ z programu znika także Michał Wiśniewski) miała narazić się Miszczakowi i dlatego straciła pracę.

Przeciwnicy tej teorii i sama stacja podkreślała jednak, że dziennikarz i „ojciec” Polsatu i TVN nie mógł podjąć decyzji w sprawie zwolnień, ponieważ nowe stanowisko objął dopiero 16 stycznia.

Zapytała ją o Miszczaka. Katarzyna Skrzynecka wprawiła dziennikarkę w osłupienie

Katarzyna Skrzynecka nie zamierzała jednak zabrać głosu w tej sprawie. Mimo, iż miała nie poznać nawet powodu zwolnienia , odeszła z klasą i uniesioną głową, tłumacząc, że takie rotacje są normalne w programach rozrywkowych . Stanowisko to podtrzymała z resztą w rozmowie z Pudelkiem podczas pokazu kolekcji marki Deni Cler.

– Każda praca się czasem zmienia. Bardzo dużo pracuję, przede wszystkim w teatrze, więc pracy na szczęście nie brak […] W ogóle nie ma co dramatyzować, to jest normalna rzecz w takich programach. Obsada programu czasem się zmienia […] Przede wszystkim zmieniają się uczestnicy […] i oni są w tym programie najważniejsi – stwierdziła ciepło.

Wypowiedziała się także na temat nowego jurora — Pawła Domagały, wyrażając nadzieję, że poradzi sobie na tym stanowisku i podkreśliła, że nadal pozostanie wielką kibicką i fanką „TTBZ”.

W tym momencie reporterka zapytała o szalejące w mediach plotki, jakoby to Edward Miszczak, kierowany subiektywnymi motywami, odpowiadał za jej zwolnienie. Nagła reakcja aktorki była nie do przewidzenia. Katarzyna Skrzynecka… przerwała rozmowę.

Już sobie wszystko omówiliśmy, bardzo dziękuję, pogadajcie jeszcze z innymi gośćmi dzisiejszego wieczoru. Ściskam serdecznie, wszystkiego dobrego – zwieńczyła ten wątek, ku zdziwieniu reporterki portalu – rzuciła, pozostawiając rozmówczynię w ciężkim szoku.

Katarzyna Skrzynecka

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Przeraźliwy krzyk i krew w PnŚ, nagle zakończono transmisję. O tym wydaniu nigdy nie zapomnimy
  2. Weszła do kościoła i dopuściła się porażającego czynu. Parafia pilnie szuka kobiety
  3. Cleo zdradziła, dlaczego zawsze nosi spięte włosy. Powód zdumiewa

Źródło: Jastrząb Post, Pudelek

Tagi:

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Allan wyniósł się na swoje, ma piękną dziewczynę. Co na to Edyta Górniak? "Jest go dla mnie coraz mniej"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dorota Chotecka w latach szkolnych wyglądała jak milion dolarów. Pokazała zdjęcie "Ale dżaga!"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie tylko Anna kibicowała na trybunach. Iwona Lewandowska pokazała klasę, wybrała zaskakujący dodatek
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Synek Barbary Kurdej-Szatan wyszedł od fryzjera, ludzi zatkało. "Oczywiście się spłakałam"
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Roksana Węgiel powiedziała, czy zrobiłaby aborcję. Jej odpowiedź nie zostawia wątpliwości
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Conan Kaźmierski przeszedł zabieg. Opisał, co się działo w gabinecie. "Czemu ja nie poszedłem do kogoś innego"
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]