Katarzyna Sokołowska: wiek uwielbianej jurorki programu Top Model zadziwia! Reżyserka pokazów mody ma boskie ciało i niepowtarzalny styl. Nic więc dziwnego, że trudno jest zgadnąć, ile tak naprawdę ma lat.

Moda jest całym jej światem. To właśnie dzięki jej ciężkiej pracy największe pokazy mody przebiegają sprawnie i bez większych komplikacji. Bezpośrednia, silna, pracowita, piękna. W jakim wieku jest Katarzyna Sokołowska? 

Katarzyna Sokołowska: wiek

Ile lat ma Katarzyna Sokołowska? W zeszłym roku gwiazda skończyła 45 lat. To niewiarygodne, zważywszy na to, jak się prezentuje! Niezwykle zadbana i piękna stała się inspiracją dla milionów Polek w podobnym wieku. W listopadzie 2016 roku trafiła na okładkę Women’s Health, opowiadając o swoich sposobach na tak zgrabny i młody wygląd. 

Czym zajmuje się Katarzyna Sokołowska?

Od ponad 20 lat reżyseruje pokazy mody oraz eventy show-biznesowe. Jej praca polega na doborze scenografii, muzyki, modelek oraz nadzorowaniu backstage’u. W trakcie opisanych wydarzeń czynnie kontroluje ich przebieg. W jednym z wywiadów przyznała, że naprawdę kocha to co robi:

– Rocznie organizuję około 70 eventów oraz produkuję niemalże wszystkie pokazy polskiego Fashion Week w Łodzi. Rzeczywiście, sporo tego jest. Ale nie jestem pracoholiczką. Uwielbiam swoją pracę, a do każdego projektu staram się podchodzić kreatywnie. Pokazy z reguły mają identyczną koncepcję. Modelki wychodzą, pozują i wracają na backstage. Moja praca polega głównie na tworzeniu klimatu kolekcji. Ubranie to 50 % sukcesu, kolejne pięćdziesiąt to dobrze organizowany pokaz, stosowna playlista, oświetlenie. – podaje portal glamki.se.pl

Katarzyna Sokołowska w Top Model

Kasia Sokołowska pojawiła się w trzeciej edycji popularnego programu. Fani formatu stacji TVN przyjęli ją bardzo ciepło. Jednogłośnie przyznali, że to zdecydowanie odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Do swojej roli podchodzi niezwykle rzetelnie. Widzowie pokochali jej osobowość i styl.

Zobacz zdjęcia:

Kasia Sokołowska: wiek
instagram.com @kasiasokolowska_official

Kasia Sokołowska od 20 lat reżyseruje największe pokazy mody.