Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Żak o nieuleczalnej chorobie. Żona Cezarego boi się, że mogłaby być ciężarem dla bliskich
Martyna Pałka
Martyna Pałka 26.08.2022 23:14

Katarzyna Żak o nieuleczalnej chorobie. Żona Cezarego boi się, że mogłaby być ciężarem dla bliskich

Katarzyna Żak
TRICOLORS/East News

Popularna aktorka otworzyła się na temat swojego największego lęku. Katarzyna Żak zdradziła, że najbardziej na świecie boi się, że kiedyś zachoruje na nieuleczalną chorobę, przez którą stanie się ciężarem dla swoich bliskich.

Katarzyna Żak od prawie czterdziestu lat jest żoną znanego aktora Cezarego Żaka. Zakochani od zawsze uchodzą za jedno z najpiękniejszych polskich małżeństw. Wygląda na to, że nic nie rozdzieli wybitnych artystów.

Aktorka znana jest nie tylko ze swojego ogromnego talentu, ale również przepięknej sylwetki. Gwiazda już wielokrotnie zachwycała fanów swoją zgrabną figurą. Teraz wyznała, w jaki sposób udaje jej się utrzymywać dobrą formę i co stanowi jej największy lęk.

Katarzyna Żak zdradziła, jaki jest jej największy lęk

Podczas ostatniego wywiadu znana polska aktorka otworzyła się na temat swoich lęków, które potrafią spędzić jej sen z powiek. Okazało się, że Katarzyna Żak najbardziej na świecie boi się o swoje zdrowie. Artystka nie chce zachorować na nieuleczalną chorobę, przez którą nie będzie w stanie sama o siebie zadbać i stanie się zależna od swoich bliskich.

-Jeśli miałabym powiedzieć, czego się tak naprawdę w życiu boję… To boję się choroby, która by spowodowała, że stałabym się ciężarem dla najbliższych. Boję się choroby nieuleczalnej. Takiej, na którą nie będę miała wpływu — powiedziała Katarzyna Żak w rozmowie z portalem „Co za tydzień”.

Katarzyna Żak zdradziła, jak dba o swoją formę

Z racji tego, że aktorka bardzo boi się o swój stan zdrowia, dokłada wszelkich sił, aby jak najbardziej dbać o siebie i swoje samopoczucie. Gwiazda nie tylko regularnie ćwiczy, ale też trzyma się odpowiedniej diety. Dzięki temu ukochana Cezarego Żaka cieszy się świetnym zdrowiem i zachwycającą figurą, którą często chwali się na swoim profilu na Instagramie.

Gwiazda podzieliła się z tygodnikiem swoimi sposobami na utrzymanie zdrowia. Okazało się, że oprócz diety i ćwiczeń, aktorka poddaje się również regularnym badaniom.

-Staram się dbać o swoje zdrowie. O siebie, o regularne badania. Wyniosłam to z domu. Moja mama była lekarzem, moja córka też. Tematy chorób i badań nie są nam obce. Jeżeli coś mogę zrobić, to, to robię. Zdrowy tryb życia: dieta, ćwiczenia oraz częste i liczne badania. Nie tylko kontrolne badania krwi raz w roku. W dojrzałym wieku tych badań trzeba wykonywać więcej. Staram się to robić. I przynajmniej w ten sposób mieć, nawet pozorną, kontrolę nad swoim zdrowiem — wyznała gwiazda w wywiadzie dla tygodnika.

Miejmy nadzieję, że postawa Katarzyny Żak zmotywuje wszystkich jej wielbicieli do zdrowego życia i przede wszystkim profilaktyki i regularnym badań.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Żak

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Magdalena Ogórek i Kinga Rusin w jednym programie? Prezenterka TVP Info komentuje
  2. Marta Manowska wydała poważne oświadczenie. Wszystko w związku z krytyką po ostatniej ramówce
  3. Co się stało z twarzą Sylwii Bomby? Zaskoczeni internauci: „Buzia zupełnie inna”

 

Źródło: Pomponik