Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Katarzyna Zielińska zdradziła, która dziennikarka ją inspiruje. To gwiazda TVN
Redakcja Lelum.pl
Redakcja Lelum.pl 08.03.2019 13:38

Katarzyna Zielińska zdradziła, która dziennikarka ją inspiruje. To gwiazda TVN

Jak mieszka Katarzyna Zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska zdradziła w mediach społecznościowych, która dziennikarka jest dla niej największą inspiracją. Okazało się, że to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Jak myślicie, kogo aktorka miała na myśli?

Powszechnie uważa się, że przyjaźń w show-biznesie nie jest możliwa. Jednak coraz więcej gwiazd otwarcie przyznaje, że czerpie inspiracje z najbliższego otoczenia, a koleżanki i koledzy z pracy są dla nich inspiracją i napędzają ich do działania. Katarzyna Zielińska zdradziła, która dziennikarka jest dla niej największą inspiracją. Poznajcie szczegóły!

Kobiety w show-biznesie otaczają się prawdziwym wsparciem!

Coraz częściej słyszymy o tym, że kobiety powinny iść ramię w ramię, być wsparciem i otaczać się wzajemną opieką. Taka sama niepisana zasada powinna panować w medialnym światku. O ile łatwiej funkcjonowałoby się w społeczeństwie, w którym przedstawicielki płci pięknej nie rywalizowałyby ze sobą? Niedawno zwróciła na to uwagę popularna aktorka, piękna i niezależna kobieta — Katarzyna Zielińska.

Katarzyna Zielińska na swoim Instagramie opowiedziała o akcji społecznej, która wspiera kształcenie kobiet w dalekiej Afryce. Kupując zestaw Skin Routine marki Natural Mojo wspieramy rozwój i edukację z kobiet w krajach afrykańskich. 4 złote z każdego zestawu marka przeznacza na cel charytatywny. Akcja trwa do niedzieli włącznie

Kogo podziwia Katarzyna Zielińska?

Aktorka zapytała swoje fanki, które kobiety w polskim show-biznesie są dla nich największą inspiracją. Aktorka zdradziła również, która gwiazda według niej świeci najjaśniejszym blaskiem:

— Bardzo lubię Magdę Mołek. Świetna kobieta. Swoją drogą, kobiety wszystkie, kocham was — wyznała aktorka na swoim Instagramie.

Magda Mołek od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością. Możemy podziwiać dziennikarkę w studiu Dzień Dobry TVN, a także w jej autorskim programie W roli głównej, gdzie przeprowadza intymne wywiady ze znanymi postaciami.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna zielińska

Katarzyna Zielińska opowiedziała na Instastories, kto z polskich gwiazd jest dla niej największą inspiracją. Zgadzacie się z opinią aktorki?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wszyscy partnerzy Weroniki Rosati. Lista jest pełna gwiazd
  2. Życzenia i wierszyki na 8 marca – nie zapomnij o Dniu Kobiet
  3. Najlepsze piosenki na Dzień Kobiet. Romantyczne piosenki na wieczór we dwoje
  4. Jak nosić nerkę? Najmodniejszy dodatek, który zdetronizował torebki