Katarzyna Zielińska: fryzura aktorki to marzenie wielu kobiet. Mimo że gwiazda od lat kojarzyła się wszystkim z rudymi włosami, jakiś czas temu zrezygnowała z nich na rzecz chłodnego blondu. Sama forma fryzury fryzura pozostaje niezmienna od lat. Jak ją zrobić?

Rudy kolor włosów przez wiele lat był jej znakiem rozpoznawczym. Katarzyna Zielińska nie boi się jednak zmian, co udowodniła radykalną zmianą z rudego na jasny blond. Co prawda kolor się zmienił, ale fryzura pozostała ta sama. Katarzyna Zielińska: fryzura aktorki od lat pozostaje krótka, co jest bardzo modne w tym sezonie. 

Katarzyna Zielińska: fryzura to jej znak rozpoznawczy

Zielińska przeżyła jedną z największych metamorfoz w polskim show-biznesie: z szarej myszki nagle przeistoczyła się w elegancką, seksowną kobietę! Bardzo pomogła jej w tym zmiana fryzury — kiedyś aktorka nosiła długie i półdługie włosy w ciemnobrązowym kolorze. Kilka lat temu zdecydowała się jednak na radykalne cięcie i od tamtej pory konsekwentnie się go trzyma! Zobacz, jak uzyskać podobną fryzurę — krótkie włosy są obecnie bardzo na czasie.

Pixie cut

Aktorka od razu kojarzona jest z krótkim cięciem. Trzeba przyznać, że filigranowej Zielińskiej fryzura „na chłopaka” bardzo pasuje! Nie każda z nas jest na tyle odważna, by zdecydować się na tak radykalne cięcie, jeśli jednak taka myśl chodzi za tobą od jakiegoś czasu, może warto się odważyć? Krótkie fryzury są w tym sezonie wyjątkowo modne i wyglądają bardzo oryginalnie. 

Katarzyna Zielińska: fryzura aktorki to klasyczny pixie cut, czyli włosy ścięte dość krótko z tyłu, a pozostawione nieco dłuższe z przodu i na czubku głowy. Takie cięcie pozwala na duże pole manewru, jeśli chodzi o uczesanie. Można dowolnie spinać, tapirować i zaczesywać dłuższe włosy tak, że krótka fryzura nigdy nam się nie znudzi!

Pixie cut najlepiej wykonać u fryzjera, on będzie wiedział, jaka długość włosów powinna zostać zachowana, do tego dobrze wycieniuje nam końcówki i obetnie krótko grzywkę. Krótkie włosy wbrew pozorom są bardzo kobiece i można nosić je na wiele sposobów. Odrobina pianki, żelu lub pasty do włosów pozwoli ci dowolnie ułożyć krótkie kosmyki. Zobacz, jak robi to Katarzyna Zielińska!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna zielińska: fryzura
instagram.com/katarzynazielinska

Fryzura Kasi Zielińskiej to prawdziwy krzyk tegorocznej mody.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDog kanaryjski. Duży i groźny pies, który wymaga szkolenia
Następny artykułKamil Sipowicz o Korze: „Przeszła piekło, a ja z nią”. Wstrząsające słowa
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.