Katarzyna Zielińska wypowiedziała się na temat sprawy Weroniki Rosati. Aktorki spędziły ostatnio razem sporo czasu na planie serialu Zawsze warto. Gwiazda stanowczo wypowiedziała się na temat koleżanki z planu: Wie, co o tym myślę – skwitowała.

Sprawą Weroniki Rosati interesują się wszystkie media. Aktorka kilka tygodni temu udzieliła Wysokim Obcasom wywiadu, w którym oskarżyła swojego byłego partnera, Roberta Śmigielskiego o stosowanie wobec niej przemocy. Od tamtej pory co chwilę wypowiadają się na ten temat gwiazdy – bliższe i dalsze Weronice. Tym razem głos zabrała Katarzyna Zielińska. Co sądzi o całej sytuacji?

Katarzyna Zielińska o Rosati

Weronika Rosati z pewnością przeżywa teraz ciężkie chwile. Jej poruszająca rozmowa z Wysokimi Obcasami wywołała ogromną falę wsparcia dla aktorki i innych ofiar przemocy domowej, ale także sprowadziła na nią wiele krytyki. Co chwilę pojawiają się w sieci nowe głosy kwestionujące, czy Rosati mówi prawdę. Aktorka jest jednak silna i dzielnie odpowiada na krytykę. Otrzymała zresztą wsparcie od wielu osób z branży, między innymi Hanny Lis, Karoliny Korwin-Piotrowskiej, Edyty Górniak i Barbary Kurdej-Szatan. Teraz o sprawie wypowiedziała się jej koleżanka z planu, Katarzyna Zielińska. Co miała do powiedzenia?

Katarzyna Zielińska wspiera Weronikę Rosati

Prywatnie są przyjaciółkami i wspólnie pracują, wielu więc zdziwiło, że aktorka do tej pory nie wypowiedziała się publicznie na ten temat. Jak się okazało, milczenie wynikało z poszanowania prywatności Weroniki Rosati.

– Bardzo wspieram Weronikę. Jeśli tak było, to jest wielka rzecz, że powiedziała i dała też takie wsparcie innym kobietom, żeby mówić o tym, żeby się nie bać. Natomiast też nie chcę tego tak komentować, nie chcę wchodzić tak z butami w jej życie, bo to jest taka bardzo ciężka sprawa pomiędzy nimi. Bardzo lubię Weronikę i ona wie, co o tym myślę – wypowiedziała się Zielińska w rozmowie z Jastrząb Post.

Dodała także, że wspiera wszystkie kobiety, które doświadczyły przemocy. Nie chciała jednak bezpośrednio osądzać sytuacji Weroniki, a zapytana o to, co myśli na temat zrywania z aktorką kontraktów reklamowych wyznała:

– To jest bardzo trudna sprawa. Nie lubię takich rzeczy komentować. 

Dobrze wiedzieć, że Weronika Rosati ma wsparcie w najbliższych. Sprawa jej i Roberta Śmigielskiego z pewnością długo jeszcze nie ucichnie, mamy więc nadzieję, że aktorka pozostanie silna! Katarzyna Zielińska i inne gwiazdy wyrażające wsparcie na pewno jej w tym pomogą.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katarzyna zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska do tej pory nie wypowiadała się o sytuacji koleżanki z planu, a prywatnie dobrej przyjaciółki.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułModne koloryzacje 2019. 4 HITY, które zainspirują cię do zmiany koloru włosów
Następny artykułJak będzie wyglądał koniec świata? Kiedy ma nastąpić? Wizje są przerażające
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.