Katarzyna Zielińska ma powody do radości! Na Instagramie podzieliła się czymś, z czego może być dumna! Aktorka dostaje gratulacje z całej Polski, nie tylko od fanów, ale też od innych gwiazd! Co takiego wydarzyło się w jej życiu?

Katarzyna Zielińska pokazała urocze zdjęcia z ukochanym i poinformowała, że właśnie obchodzą szóstą rocznicę ślubu! Znają się jednak znacznie dłużej niż kilka lat. To historia jak z filmu! Można tylko pozazdrościć!

Katarzyna Zielińska: ślub

Aktorka w 2013 wyszła za finansistę Wojciecha Domańskiego. Goście bawili się do białego rana w restauracji tuż przy Zamku Królewskim! Na uroczystości nie mogło zabraknąć największych polskich gwiazd, takich jak Majka Jeżowska, Joanna Liszowska czy Rafał Maserak. Katarzyna Zielińska i jej mąż mają razem dwóch synów: czteroletniego Henryka i półtorarocznego Aleksandra.

Choć ich staż małżeński nie jest bardzo długi, to ich znajomość już tak. Okazuje się, że para zna się od przedszkola! Jakiś czas temu aktorka opublikowała klasowe zdjęcie z 1985 roku, na którym uśmiechnięci stoją obok siebie na samym środku fotografii!

Aktorka świętuje rocznicę

Z okazji szóstej rocznicy Kasia Zielińska pokazała zdjęcia i zamieściła uroczy podpis. Jej fani są wzruszeni i z całego serca gratulują szczęśliwemu małżeństwu.

Od sześciu lat codziennie mam z Nim randkę. I zamierzam pociągnąć tę randkę jeszcze przez kilkadziesiąt lat. Znam tego gościa od przedszkola. A On mnie. I nie nudzi nam się — pisała na Instagramie.

Zakochanej aktorce życzenia złożyły znajome gwiazdy, między innymi: Ewa Chodakowska, Leszek Stanek, Magda Mołek, Olga Szomańska, Magda Lamparska, Łukasz Jemioł. Nasza redakcja również życzy Katarzynie Zielińskiej kolejnych szczęśliwych lat!

ZOBACZ ZDJĘCIA KATARZYNY ZIELIŃSKIEJ:

katarzyna zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska opublikowała wyjątkowe zdjęcie ze ślubu.

katarzyna zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Aktorka pokazała też urocze zdjęcie z 1985 roku.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Znamy oficjalny skład jurorów „The Voice Kids”! Kogo zobaczymy w roli trenerów?
  2. Anna Przybylska przyjaźniła się z Katarzyną Bujakiewicz. Aktorka zdradziła, jaką obietnicę złożyła umierającej przyjaciółce
  3. Ewa Krzyżewska była wschodzącą gwiazdą kina. Rzuciła karierę dla mężczyzny
  4. Edyta Górniak jest na detoksie sokowym. Efekty tej diety są powalające
  5. Gwiazdor Polsatu przerwał milczenie po śmierci znanej polskiej aktorki. Jego słowa ściskają za serce
Poprzedni artykułZnamy oficjalny skład jurorów „The Voice Kids”! Kogo zobaczymy w roli trenerów?
Następny artykułZofia Klepacka znów atakuje społeczność LGBT. Internauci mają już dość
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.