Katarzyna Zielińska wyjedzie z Polski? Aktorka w najnowszym wywiadzie opowiedziała o swoim mężu i planach na przyszłość. Nie wyklucza wyjazdu do Nowego Jorku bądź Singapuru. Fani artystki mogą być zaniepokojeni. Jaki jest mąż aktorki i czy Zielińska zdecyduje się na opuszczenie kraju?

Od czasy, gdy Katarzyna Zielińska urodziła dziecko, zwolniła tempo, a na imprezach branżowych pojawia się sporadycznie. Gwiazda w szczerym wywiadzie opowiedziała o łączących ją relacjach z mężem, a także o planach na przyszłość, w których myśli nad przeprowadzką do Nowego Jorku lub Singapuru. Fani aktorki mogą być zaniepokojeni. 

Katarzyna Zielińska wyjedzie z Polski?

Kasia Zielińska jest jedną z bardziej lubianych polskich aktorek. Sympatię widzów zdobyła grając w serialach m.in. w Barwach Szczęścia na TVP. Od kilku lat jest mężatką, a jej wybrankiem jest Wojciech Domański, z którym ma dwójkę dzieci: 4-letniego Henryka oraz 2-letniego Aleksandra.

Rodzina pochłonęła życie aktorki na tyle, że już rzadko pojawia się na imprezach. W ostatnim w wywiadzie z magazynem Harper’s Bazaar gwiazda zaznaczyła, że chciałaby zrobić sobie przerwę od show-biznesu i wyjechać z Polski do Nowego Jorku lub Singapuru.

– Myślę o tym, żeby za kilka lat wyjechać i odpocząć od naszego show-biznesu. Jakiś czas temu pojawiła się taka możliwość ze względu na pracę męża. Były dwie opcje: Nowy Jork albo Singapur. Ostatecznie stwierdziliśmy, że jeszcze nie teraz, ale cały czas mam to z tyłu głowy. Kusi mnie, by zasmakować innego życia – mówi Katarzyna Zielińska w rozmowie z Harper’s Bazaar.

Jaki jest mąż Katarzyny Zielińskiej?

Katarzyna Zielińska od 2013 roku jest w związku małżeńskim z Wojciechem Domańskim, który nie jest wcale związany z show-biznesem, w którym tak świetnie porusza się Kasia. Jakim mężem jest Wojciech? Zielińska zrobiła wyjątek i opowiedziała o swoim ukochanym. 

– Mój mąż jest niezwykle wyrozumiały i bardzo docenia to, co kobiety robią we współczesnym świecie, jaką mają siłę. (…) Ale on dodaje mi skrzydeł; może, bo jego własne są bardzo mocne. Rodzina jest dla nas ważną podstawą wszystkiego. To jest też coś, czego chcę nauczyć moich synów – że w niej jest siła – wyznała Katarzyna Zielińska na łamach Harper’s Bazaar

Myślicie, że Katarzyna Zielińska zdecyduje się na wyprowadzkę z Polski? Niezależnie od tego, jaką decyzję aktorka podejmie, z pewnością mąż zawsze będzie u jej boku. Taka miłość to prawdziwy skarb. Zgadzacie się? 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Katarzyna Zielińska
instagram.com/katarzynazielinska

Katarzyna Zielińska planuje wyjechać z Polski?