Katastrofa lotnicza wstrząsnęła wszystkimi mieszkańcami Brazylii. Okazało się, że właśnie zginął kochany przez miliony muzyk. Jakie były przyczyny tragedii? Już pierwsze ustalenia śledczych wywołały szok u fanów piosenkarza.

Nikt nie potrafił uwierzyć, że ta przerażająca wiadomość jest prawdziwa. Niestety, menadżer znanego muzyka potwierdził smutne doniesienia. Katastrofa lotnicza była ostatnim, czego spodziewali się jego fani. Doszło do koszmarnego wypadku? A może sprawa jest o wiele bardziej zawiła? Sprawdzamy, co dokładnie zaszło tamtego tragicznego dnia. Poruszające słowa: Jedna z najbardziej radosnych osób, jaką kiedykolwiek poznałem.

Katastrofa lotnicza: jak do niej doszło?

Jak informuje interia.pl, do tragedii doszło na terenie Brazylii. Piosenkarz zdecydował się wyruszyć samolotem do stanu Sergipe, gdzie chciał odwiedzić swoją dziewczynę.

Przyjazd miał być niespodzianką z okazji jej dwudziestych piątych urodzin. Niestety, mężczyźnie nie było dane dotrzeć na miejsce — w połowie trasy maszyna niespodziewanie runęła w okolicach Porto do Mato. Menadżer Gabriela Diniza potwierdził, że w wyniku katastrofy śmierć poniósł zarówno jego podopieczny, jak i cała załoga.

Śledczy na razie nie wiedzą, jaka była dokładna przyczyna tragedii. Ich niepokój wzbudza między innymi fakt, że Gabriel Diniz posiadał pozwolenie jedynie na odbywanie lotów instruktażowych. Czyżby zawiniła lekkomyślność? Na razie możemy pozwolić sobie jedynie na spekulacje.

Kim był Gabriela Diniz?

Gabriel Diniza był jednym z najbardziej znanych latynoskich piosenkarzy. 28-latek mimo młodego wieku miał na koncie już trzy albumy studyjne i miliony fanów na całym świecie.

W 2018 roku piosenka Diniza zatytułowana Jenifer zdobyła ponad 235 milionów wyświetleń w serwisie YouTube. Nikt z bliskich i współpracowników brazylijskiego muzyka nie miał wątpliwości, że czeka go świetlana przyszłość. Niestety, już nigdy nie będzie mu dane zrealizować planów.

Paulo Lima, szef wytwórni, z którą współpracował Gabriel Diniza, wydał poruszające oświadczenie. Przyznał, że młody artysta zawsze odznaczał się pogodnym usposobieniem, co zjednywało mu sympatię całego otoczenia. Mógł jeszcze wiele osiągnąć.

– Jedna ze wschodzących gwiazd Brazylii i jedna z najbardziej radosnych osób, jaką kiedykolwiek poznałem. Rodzina Universal Music opłakuje jego stratę – cytuje mężczyznę portal interia.pl.

Składamy wyrazy współczucia dla rodziny, przyjaciół oraz fanów Gabriela Diniza. Mamy nadzieję, że śledczym uda się prędko wyjaśnić, dlaczego katastrofa lotnicza w ogóle miała miejsce.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

katastrofa lotnicza
fot. instagram.com @gabrieldiniz

Właśnie miała miejsce przerażająca katastrofa lotnicza.

katastrofa lotnicza
fot. instagram.com @gabrieldiniz

W wyniku wypadku śmierć poniósł Gabriel Diniz, kultowy latynoamerykański muzyk.

katastrofa lotnicza
fot. instagram.com @gabrieldiniz

W katastrofie zginęły wszystkie osoby obecne na pokładzie.

katastrofa lotnicza
fot. instagram.com @gabrieldiniz

Gabriel Diniz cieszył się wielką sympatią z powodu swojego radosnego usposobienia.

katastrofa lotnicza
fot. instagram.com @gabrieldiniz

Śledczy starają się ustalić, dlaczego katastrofa lotnicza w ogóle miała miejsce.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Okropna katastrofa lotnicza! Właśnie zginął kochany przez miliony muzyk
  2. Jacek Rozenek stracił zdolność mówienia i jeździ na wózku inwalidzkim! Jego stan jest bardzo ciężki
  3. Magdalena Mielcarz poślubiła absolwenta Harvardu. Kim jest tajemniczy partner aktorki?
  4. Pies nie odstępował właściciela na krok. Kiedy mężczyzna zmarł, pies wciąż na niego czekał pod drzwiami
  5. Jolanta Kwaśniewska o stylu Agaty Dudy. Była bardzo szczera

źródło: interia.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.