Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżniczka Charlotte i książę George NIE MOGĄ siadać z rodzicami przy stole. Dlaczego?
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 04.06.2018 14:14

Księżniczka Charlotte i książę George NIE MOGĄ siadać z rodzicami przy stole. Dlaczego?

Kate Middleton
Instagram.com

Kate Middleton i jej mąż książę William są zobowiązani do zachowania mnóstwa etykiet królewskich. Nie chodzi jedynie o wystąpienia publiczna czy kwestie odpowiedniej prezencji. Ścisłe zasady dotykają również najmłodszych. Księżniczka Charlotte i książę George nie mogą siadać z rodzicami przy stole. Dlaczego?

Wyobrażanie sobie, że jako rodzice nie możecie siedzieć ze swoimi pociechami przy stole? Albo co gorszę, musicie im wytłumaczyć, że nie mogą w trakcie jedzenia do was podchodzić? Dla większości z nas, takie zasady wydają się absurdem.

Jednak w rodzinie królewskiej jest całkowicie inaczej. Tutaj od wieków, zasady nie są łamane. Dla tych, co mało wiedzą o brytyjskiej rodzinie królewskiej polecamy serial Korona na platformie Netflix – tam dowiecie się wszystkich szczegółów dot. tej arystokratycznej rodziny 😉

Mimo że ta tradycja może was zaskoczyć, to musimy wam zaznaczyć, że królewskiej dzieci od urodzenia żyją w tych zasadach i pewnie ciężko wyobrazić im sobie, że można inaczej.

Kate Middleton i książę William nie siadają z dziećmi do stołu

Okazuje się, że mała Charlotte i książę George nie siadają przy stole ze swoją mamą Kate Middleton i księciem Williamem, podczas królewskich wizyt. Jak podaje Harper’s Bazaar Australia, dzieci będą mogły siadać z dorosłymi przy stole dopiero wtedy, kiedy w pełni opanują sztukę „uprzejmej rozmowy”.

Na razie maluchy muszą siedzieć przy specjalnym stole dla dzieci.

Królewskiej dzieci nie mają lekko, mała Charlotte, mimo że dopiero trafiła do przedszkola, już uczy się języka hiszpańskiego, podobnie jak jej starszy brat 🙂

Książę George np. do ósmego roku życia musi nosić szorty. Ubieranie małych chłopców w długie spodnie oznacza przynależność do klasy średniej. Stąd szorty u brytyjskiej klasy wyższej. Tradycja ta sięga aż szesnastego wieku!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co się dzieje z Johnym Deppem? Fani zatrwożeni jego wyglądem
  2. Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
  3. Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą

źródło: kozaczek.pl