Kate Middleton z rodziną na oficjalnej kartce świątecznej- to chyba najlepszy prezent z okazji Bożego Narodzenia 2018! Rodzina Królewska to brytyjski skarb narodowy, który traktowany jest z należytym szacunkiem. Jesteście ciekawi jak wygląda księżna Cambridge z rodziną? Zobaczmy, jak wygląda najbardziej hołubiona rodzina w Wielkiej Brytanii! 

Kate Middleton z rodziną na oficjalnej kartce świątecznej! Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów brytyjskiej monarchii. Pałac Kensington zorganizował oficjalną sesję zdjęciową, której efekty już możemy podziwiać. Jak wygląda książę George, księżniczka Charlotte i malutki książę Louis? 

Kim jest Kate Middleton?   

Kate Middleton jest żoną brytyjskiego księcia Wilhelma, za którego wyszła za mąż w 2011 roku. Tym samym potwierdziła swoje wejście w struktury Rodziny Królewskiej. Wcześniej studiowała na Uniwersytecie w St. Andrews, gdzie zdobyła tytuł magistra historii sztuki. To właśnie podczas studiów poznała swojego przyszłego męża. 

Podczas studiów w słynnej szkockiej szkole! To tam para pierwszy raz się zobaczyła i w następstwie- zakochała się w sobie, tworząc jedną z najbardziej rozpoznawalnych związków na świecie. Oprócz niekwestionowanych wizualnych walorów Kate Middleton i Książę William sprawiają wrażenie bardzo racjonalnych, wykształconych i po prostu miłych młodych ludzi.

Kate Middleton z rodziną na oficjalnej kartce świątecznej 

Dzięki temu, że są razem od 2006, Kate Middleton i jej królewski mąż mogli stworzyć wspólnie rodzinę, która na zdjęciach prezentuje się wprost oszałamiająco. W Internecie jest mnóstwo obrazków uśmiechniętych księcia i księżnej Cambridge, potwierdzających naszą tezę! Dlatego kwestią czasu było pojawienie się tak licznej gromadki w świątecznym kadrze fotografa. 

Kto dokładnie jest na wyżej wspomnianym zdjęciu? Oczywiście Kate Middleton i Książę William wraz ze swoimi dziećmi: małym Louisem, Georgem i jedyną córką książęcej pary – księżniczką Charlotte. Polecamy szczególnie zwrócić uwagę na najmłodszych, którzy zdecydowanie skradli przysłowiowe świąteczne show! Wystarczy spojrzeć na te słodkie minki, od których można się rozpłynąć!

Eleganckie stroje, niewymuszone pozy i szczera radość, przedstawiona za pomocą szerokich uśmiechów, zostaną z pewnością docenione przez świat, natomiast samej rodzinie bardzo opłaci się zaprezentowanie na takim sielskim tle. Zdjęcia mówią patrzcie, jesteśmy tacy jak wy- zakładamy rodziny, robimy sobie zdjęcia jak każdy! Taki PR zdecydowanie przybliży królewski ród zwykłym, szarym obywatelom Zjednoczonego Królestwa.

Kartka świąteczna z królewskim wizerunkiem trafi do społeczeństwa brytyjskiego w okolicach 24 grudnia i tym samym podtrzyma wieloletnią tradycję rozpowszechniania kartki z życzeniami z Londynu. W mediach społecznościowych została już oficjalnie zaprezentowana, dlatego odsyłamy do naszych obrazkowych załączników poniżej! Ujęcia zostały wykonane przez Matta Porteousa.

Kate Middleton z rodziną na oficjalnej kartce świątecznej- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Kate Middleton
screen z konta na Instagramie „kensingtonroyal” 

Kate Middleton wraz ze swoją rodziną wygląda niezwykle uroczo na nowej, świątecznej karcie. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułNajlepiej zarabiające modelki 2018 według magazynu Forbes. Kto jest na liście?
Następny artykułMiss Universe 2018. Poznajcie najpiękniejszą kobietę świata!
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.