Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kate Middleton pierwsza złamała wszystkie zasady! Pokazała się NAGO
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 04.06.2018 17:04

Kate Middleton pierwsza złamała wszystkie zasady! Pokazała się NAGO

Kate Middleton
wikipedia.com

Kate Middleton zyskała ogromną sympatię i od kiedy pełni funkcję księżnej wiele kobiet uważa ją za przykład, a jej osoba dla wielu jest ideałem. Niestety tak łatwo nie ma Meghan, która nie cieszy się dobrą opinią, a media i rodzina robią wszystko, aby zniszczyć jej wizerunek. Okazuje się, że księżnej Kate naprawdę wiele wybaczono i również w przeszłości chętnie pokazywała się bez bielizny.

Kiedy Meghan Markle stała się narzeczoną księcia Harrego, a przygotowania do ślubu trwały, świat zasypywany był coraz nowszymi doniesieniami dotyczącymi księżnej Sussex. Wypłynęły jej nagie zdjęcia, a rodzina podsycała informacje, które mocno uderzały w dobre imię Markle – pisaliśmy o tym tutaj. 

Okazuje się, że nie tylko Markle zdarzyło się pokazać światu bez bielizny, a głośną sprawą były nagie zdjęcia Kate Middleton, która została przyłapana przez dziennikarzy. Rodzina królewska i Kate byli zażenowani i rozpoczęli prawne postępowania wobec tabloidów, które opublikowały fotografie z nagą Kate.

Kate Middleton przyłapana nago przez dziennikarzy

Trzeba przyznać, że tabloidy, które zdecydowały się na opublikowanie nagich zdjęć Kate, mocno naraziły się rodzinie królewskiej. Jako pierwszy nagie zdjęcie księżnej Kate przedstawił francuski magazyn Closer. Na zdjęciach można było zobaczyć Kate, która opala się topless. Rodzina królewska była wzburzona publikacją i natychmiast wytoczyła proces sądowy magazynowi. Choć sprawa nagich zdjęć trwała, na publikację kolejnej porcji intymnych fotografii zdecydował się duński tabloid.

Najwyraźniej sprawa sądowa, którą wytoczono magazynowi Closer, nie zrobiła żadnego wrażenia na duńskim tabloidzie – Se Og Hor. Naczelny tygodnika poszedł jednak o krok dalej i ukazał światu nie zdjęcia topless, ale całkowicie nagiej Kate, która wdzięcznie wypinała pupę do obiektywu, podczas zmiany stroju kąpielowego. Wywołało to ogromną burzę, a sąd nakazał zatrzymanie publikacji. Naczelny Se Og Hor nie przejął się jednak procesami i sprawę skomentował w bardzo lekceważący sposób:

– To jest pakiet zdjęć gwiazdy pierwszej klasy. To moja praca, aby je opublikować – podsumował opublikowane, nagie zdjęcia Kate Middleton.

Rodzina królewska była wzburzona zachowaniem tabloidów, a o nagich zdjęciach Kate cały świat już dawno zapomniał. Myślicie, że tak samo będzie w przypadku Meghan Markle?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kate Middleton
Kate Middleton
Kate Middleton

ZOBACZ TEŻ:

  1. Co się dzieje z Johnym Deppem? Fani zatrwożeni jego wyglądem
  2. Anna Mucha nigdy tego nie zrobiła! Fani są zaskoczeni
  3. Przed śmiercią błagała o pomoc. Irena Kwiatkowska przez lata była ofiarą

Źródło: plotek.pl