Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Księżna Kate zniknęła z życia publicznego. Powód jest bardzo ważny
Redakcja Lelum
Redakcja Lelum 03.06.2018 16:47

Księżna Kate zniknęła z życia publicznego. Powód jest bardzo ważny

Royal Baby
Twitter Kensington Palace

Kate Middleton miesiąc temu powitała na świecie swoje trzecie dziecko. Piękna księżna całkowicie oddaje się teraz swoim pociechom i ich wychowaniu. Wraz z dziećmi wyjechała na krótkie wakacje, mały książę George i księżniczka Charlotte mają obecnie wolne od szkoły.

Jeżeli wchodzisz na tzw. „etat mama”, wiesz, że będzie to kawał ciężkiej pracy. Mimo że Kate Middleton przebywa na urlopie macierzyńskim, wie, że czeka ją nie lada wyzwanie. Opieka nad trójką maluchów, nie może być łatwa. Prócz Georga i Charlotte, pod koniec kwietnia księżna Cambridge powitała na świecie swoje trzecie dziecko – synka, Louisa. Kate, wraz z pociechami zdecydowała się na krótkie wakacje poza Londynem.

Dlaczego Kate Middleton zniknęła z mediów?

Okazuje się, że żona księcia Williama przebywa wraz z dziećmi w Nortfolk. Rodzina królewska posiada tam wiejski dom – Anmer Hall. Kate wraz z dziećmi uczestniczyła m.in. w zawodach jeździeckich, które odbywają się na terenie Houghton Hall. Teren zawodów znajduje się zaledwie dziesięć minut drogi od Anmer Hall.

Kate Middleton wraz z Georgem, Charlotte i Louisem spędziła bajeczny tydzień, w pięknej rezydencji. Anmer Hall wyposażone jest w dziewięć sypialni, kort tenisowy oraz ogromny ogród. Miejsce wydaje się idealne dla księżnej i jej dzieci, nic tylko bawić się i cieszyć wspólnie spędzonymi chwilami 🙂

Dodatkowo po ślubie Meghan Markle i księcia Harrego, który zwróciło uwagę całego świata na rodzinę królewską – Kate potrzebuje odpoczynku. Świeżo upieczona mama, również stała się obiektem zainteresowania prasy.

Anmer Hall to miejsce, gdzie księżna wraz z pociechami może cieszyć się całkowitą prywatnością. Po urodzeniu Louisa nad wiejską posiadłością zakazano lotów.

Niestety sielanka niedługo się skończy. Starsze dzieci wracają do szkoły, a niedługo planowane jest ogromne przyjęcie z okazji urodzin królowej pod nazwą Trooping the Colour.

W przyjęciu bez wątpienia weźmie udział cała rodzina królewska, tak jak to było w poprzednich latach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ridge Forester z „Mody na sukces” nie jest już taki przystojny. Zobacz szokującą zmianę
  2. Dzień Dobry TVN: wielki powrót uwielbianej prowadzącej. Fani zachwyceni
  3. Koniec marzeń Lewandowskiego. Wszystko runęło w jednej chwili

źródło: jastrzabpost.pl