Kayah przez lata ukrywała, co niegdyś łączyło ją z kandydatem na prezydenta Polski Rafałem Trzaskowskim. Tajemnica wyszła w końcu na jaw i zszokowała niemalże wszystkich. Chyba nikt nie spodziewał się, że polityk i piosenkarka mają wspólną przeszłość. Ta informacja wyszła w niespodziewanym momencie.

Kayah postanowiła zdradzić długo skrywaną przez siebie tajemnicę. Nikt nie sądził, że użyje tej historii tuż przez II turą wyborów prezydenckich w Polsce. W mediach społecznościowych zawrzało. Niektórym nie spodobała się jej postawa. 

Co łączyło Kayah i Rafała Trzaskowskiego?

Okazuje się, że Kayah i Rafał Trzaskowski uczęszczali do tej samej szkoły podstawowej, choć spotkali się tylko raz — dopiero w 2018 r. Wokalistka przed II turą wyborów prezydenckich postanowiła zachęcić wszystkich do głosowania oraz przyznała, że jej niekwestionowanym kandydatem jest właśnie prezydent stolicy. 

Gwiazda zdradza, że po jednym z jej koncertów Trzaskowski podszedł do niej z rodziną pogratulować jej występu. Wszyscy pojawili się wówczas bez obstawy, a jego wizyta obyła się bez anonsu służb specjalnych.

Pomyślałam wtedy, że jako osoba na państwowym stanowisku, wciąż potrafi być zwykłym człowiekiem, normalnym obywatelem, bez manii wielkości i strachu przed ludźmi. Stanęła przede mną zwykła, ciepła, miła i serdeczna rodzina — czytamy we wpisie Kayah na Facebooku.

  1. TVN przekazał wstrząsającą wiadomość. Nie żyje mistrz Polski, syn potwierdził przykre doniesienia
  2. Dziadek wykładał ogród starymi gazetami. Powód może zadziwić, efekty powalają
  3. Elżbieta Słoboda odrzuciła pomoc lekarzy. Aktorka zmarła z dala od domu, Polacy dowiedzieli się dopiero miesiąc później

Dlaczego Kayah głosuje na Trzaskowskiego?

Kayah glosuje na Rafała Trzaskowskiego z wielu powodów, którymi postanowiła podzielić się z fanami w mediach społecznościowych. Wokalistka uważa, że nadszedł czas na Prezydenta, który będzie reprezentował nas wszystkich, bez dzielenia na lepszych i gorszych.

Co więcej, piosenkarka odniosła się także do żony kandydata, pisząc, że pragnie Pierwszej Damy, która zabiera głos w sprawach ważnych, wspiera swojego męża, ale nie boi się mu przeciwstawić i najważniejsze — nie ukrywa się w zaciszu Pałacu. Czy te słowa zabolą Agatę Dudę, której już od jakiegoś czasu wielu zarzuca bierność

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kayah
fot.facebook.com/kayah.official/

Kayah na Facebooku zdradziła, że chodziła do tej samej podstawówki, co Rafał Trzaskowski.

Kayah
Fot. instagram.com/kayah_official/

Wokalistka zachęciła wszystkich do głosowania na kandydata.

kayah
Fot. Piotr Molecki/East News

Kobieta nie ukrywała również, że żona Trzaskowskiego sprawdziłaby się w roli Pierwszej Damy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Naprawdę? Sztab Andrzeja Dudy opublikował w sieci skandaliczną grę. Rafał Trzaskowski jako główna postać z tragicznym finałem
  2. Zderzyły się 2 samoloty, nie żyje co najmniej 8 osób. Wiadomość ze świata wyciska łzy
  3. Ile do koperty na ślub? Kwoty w 2020 roku powalają. Zdziwi was, kto najbardziej dostaje po kieszeni
  4. Co się stało z Grycankami? Słynne siostry i ich mama zapadły się pod ziemię już 5 lat temu
  5. Maturzystka usłyszała zarzut, grozi jej do 3 lat więzienia. Wszystko przez słowa, które krzyczała do Andrzeja Dudy
  6. Strzelanina w Warszawie. Co najmniej dwóch policjantów rannych, trwa dramatyczna akcja

Źródło: muzyka.interia.pl

 

Poprzedni artykuł5-letnia dziewczynka przewracała się i nie mogła mówić. Diagnoza okazała się druzgocąca, ślad miała we włosach
Następny artykułWaży apel Trzaskowskiego do Andrzeja Dudy. Dał mu jeden dzień. Jest reakcja Kancelarii Prezydenta
Redaktor w Lelum.pl. Magister komunikacji medialno-marketingowej. Od zawsze pasjonuje się fotografią. Najbardziej lubi robić zdjęcia komercyjne. 9 lat swojego życia spędziła tańcząc taniec towarzyski, a 4 na deskach teatru. Lubi aktywny tryb życia, imprezy i dobre jedzenie. Gdyby istniał konkurs na znajomość fabuły serialu, na pewno by go wygrała.