Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Trudny czas u Kayah. Gwiazda podjęła ostateczną decyzją, nie jest jej łatwo

Trudny czas u Kayah. Gwiazda podjęła ostateczną decyzją, nie jest jej łatwo

kayah
fot. Tricolors/ EAST NEWS

Kayah bardzo dotkliwie odczuła skutki pandemii. Wokalistka nie koncertowała, a jej kariera stanęła w miejscu. Tygodnik Na Żywo donosi, że piosenkarka zdecydowała się podjąć drastyczną decyzję. Gwiazda sprzedaje swój apartament w Rio, gdzie relaksowała się i tworzyła. To było jej miejsce na ziemi.

Decyzja o sprzedaży 300-metrowego apartamentu nie była łatwa, ponieważ to drugi dom Kayah. Niestety sytuacja ją do tego zmusiła.

Kayah musi sprzedać apartament

Artystka zdecydowała się sprzedać swój piękny 300-metrowy apartament w Rio de Janeiro, który kupiła trzynaście lat temu. Wokalistka nie przypuszczała, że będzie musiała kiedykolwiek zdecydować się na taki krok. Od prawie roku jednak nie koncertuje i nie zarabia na muzyce.

Apartament w Rio był niezwykle ważny dla Kayah. To tam jeździła, kiedy potrzebowała złapać równowagę lub zaczerpnąć inspiracji. Wypoczywała tam, ale też pracowała i tworzyła. Z mieszkaniem wiąże się wiele pięknych wspomnień. Z balkonu widziała plażę Ipanema będącą przedłużeniem słynnej Copacabany.

Kayah często jeździła tam z synem Rochem i nowym partnerem. Jak donosi tygodnik Na żywo, pandemia zmusiła wokalistkę do sprzedaży apartamentu. Partner, który pracuje w finansach, podpowiedział jej, że to w tym momencie najlepsza decyzja.

Przemyślała wszystko i postanowiła wystawić apartament na sprzedaż. Jarek wszystko przeanalizował i pokazał wyniki Kayah. Nie miała wątpliwości, że to jedyna słuszna decyzja – powiedział przyjaciel Kayah.

Kayah ma już nowe plany

Kayah nie zamierza się jednak nad sobą użalać. Wokalistka planuje już kolejną inwestycję, jeśli uda jej się sprzedać apartament w Rio. Kayah wraz z partnerem postanowiła, że chce zakupić mieszkanie w Grecji. Niejednokrotnie pokazywała, że jest twardą kobietą i wyrażanie własnych poglądów, czy stawianie na swoim nie stanowi dla niej problemu.

Ostatnio była tam na ślubie Joanny Przetakiewicz i swojego byłego męża, Rinke Rooyensa. Grecja zrobiła na niej ogromne wrażenie i pomyślała, że mogłaby tam pomieszkiwać w ciągu roku. Tam też przeprowadził się jej kolega, Robert Gawliński, który zajął się uprawą oliwek.

Posiadanie tutaj mieszkania jest bardziej ekonomicznym rozwiązaniem. Kayah z dużym optymizmem rozpoczęła nowy rok, tym bardziej że kocha i jest kochana – czytamy w tygodniku.

Kayah obecnie jest szczęśliwa zakochana i podobno wychodzi z założenia, że wszędzie będzie jej dobrze, byle z bliskimi. Trzymamy kciuki, aby plany i marzenia gwiazdy spełniły się jak najszybciej! A czy zastanawialiście się kiedyś ile obecnie lat ma popularna gwiazda polskiej sceny muzycznej? Odpowiedź na to pytanie otrzymacie klikając >tutaj<.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Na Żywo

Tagi: kayah