Kayah była ofiarą przemocy domowej? Piosenkarka dopiero po latach zebrała się w sobie, aby opowiedzieć o przemocy, jakiej doświadczyła wiele lat temu. Gwiazda w wywiadzie rozliczyła się z przeszłością.

Kayah ma łagodny wizerunek, jednak nie boi się głośno opowiedzieć, co jej leży na sercu. Ostatnimi czasy temat przemocy domowej i molestowania budzi w Polakach bardzo wiele skrajnych emocji. Gwiazdy show-biznesu coraz częściej opowiadają o przykrych sytuacjach, jakie spotkały je na początku kariery.

Kayah była ofiarą przemocy domowej?

Kayah niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, tym bardziej zaskakujące było wyznanie gwiazdy, w którym opowiedziała o przemocy domowej, jakiej doznała. Okazuje się, że w wydanej w 2003 roku piosence Twoja Dłoń artystka opisuje własne doświadczenie. Jak brzmiała piosenka? Oto fragment tekstu:

– Czy to jest dłoń, uwierzyć w to jest trudno tak, ta sama, choć, zostawiła dzisiaj nagle na policzku moim ślad– śpiewała.

Wychodzi na to, że Kayah bardzo utożsamiała się ze śpiewanym tekstem, ponieważ po wielu latach zdecydowała się opowiedzieć o przemocy domowej, jakiej doznała ze strony swojego byłego partnera. W rozmowie z Natalią Hołownią z magazynu Gala piosenkarka otworzyła się i opowiedziała o swojej traumie.

– Myślę, że jakbyś zapytała jakiejkolwiek kobiety, to w pewnym sensie każda by odpowiedziała „tak„. Ten świat jest bardzo pięknym światem, ale też potrafi być bardzo brutalny. Ludzie niedojrzali do partnerskich związków, do związków pełnych zaufania… Każdy z nas ma szansę spotkać kogoś, kto będzie rozumiał miłość jako posiadanie, jako dominację” – powiedziała artystka w wywiadzie udzielonym Natalii Hołowni.

Przemoc i seksizm w show-biznesie

Ostatnie czasy sprzyjają do nagłaśniania spraw molestowania, a także przemocy domowej. Dzieje się tak nie tylko w domowym zaciszu, a także w show-biznesie. Niedawno Weronika Rosati opowiedziała w rozmowie z Magdaleną Środą o przemocy fizycznej i psychicznej, jakiej doznała ze strony swojego byłego partnera Roberta Śmigielskiego.

Doda w najnowszym wywiadzie dla magazynu Wprost opowiedziała o atakach seksistowskich, jakich doznała jako dwudziestolatka, ze strony znanych w branży już mężczyzn między innymi: Roberta Kozyry, który w wywiadzie uznał, że jej wygląd nadaje się do agencji towarzyskiej w powiatowym mieście, Stana Borysa, który stwierdził, że takie jak ona tańczą w USA na róże czy Piotra Tymochowicza, który na łamach prasy powiedział, że za symboliczną złotówkę doradzi jej, na czyich kolanach ma siadać, aby zrobić karierę. Takie seksistowskie zaczepki dla Dody były już normą. Kolejną gwiazdą, jaka zdecydowała się opowiedzieć o przemocy, jakiej doświadczyła w przeszłości, jest Kayah.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kayah
Fot. youtube.com/ Brzózka

Przemoc domowa i molestowanie to problem, który dotyka także gwiazdy.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDziecko złapało kota za nogi. Reakcja zwierzęcia zaskoczyła wszystkich
Następny artykułSandra Kubicka. Kim jest modelka, która robi karierę w USA?
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.