Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Każdy Polak ją zna. Teraz ma 61 lat, a nadal wygląda młodo, poznajesz kto jest na zdjęciu?
Natalia Niewczas
Natalia Niewczas 06.06.2021 10:47

Każdy Polak ją zna. Teraz ma 61 lat, a nadal wygląda młodo, poznajesz kto jest na zdjęciu?

Beata Kozidrak
Sceern z portalu pomponik.pl, „ZWYCZAJNA” BEATA KOZIDRAK NA ZAKUPACH W DYSKONCIE, Data publikacji: 20.08.2020 rok

Wiesz, kto jest na zdjęciu? Odpowiedź na tę zagadkę stanowi osoba Beaty Kozidrak. Niedawno piosenkarka podzieliła się z obserwatorami w mediach społecznościowych archiwalną fotografią. Ujęcie zostało wykonane w dniu ważnego święta.

Beata Kozidrak chętnie udziela się w social mediach, w tym na Instagramie, skąd pochodzi wykorzystane w artykule zdjęcie. Ostatnio pokazała fanom archiwalną fotografię z czasów, gdy szykowała się do Pierwszej Komunii Świętej. Jak twierdzą niektórzy, dziewczynkę z ujęcia trudno przypisać do dzisiejszej celebrytki.

Beata Kozidrak pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Publikacja zdjęcia Beaty Kozidrak z dzieciństwa przypadła na środek maja, gdy wielu najmłodszych przeżywało właśnie uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Jak możemy przekonać się na Instagramie, przed laty tego dnia piosenkarka założyła prostą, lecz lekko zdobioną białą albę.

Na głowie małej Beaty Kozidrak widać wianek z kwiatów. Po jej ustach błąka się subtelny uśmiech. Jak słusznie zauważył jeden z internautów, w tamtym momencie nikt z bliskich dziewczynki nie zdawał sobie sprawy, że rozmawia właśnie z przyszłą legendą polskiej sceny muzycznej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jeszcze wtedy nikt nie wiedział, że ta Beatka zostanie legendą polskiej muzyki – czytamy w sekcji komentarzy.

W życiu bym nie poznała – deklaruje inna osoba.

Nie podobna … ludzie się zmieniają – dodaje ktoś inny.

Przypominamy, że niedawno w księgarniach ukazała się pierwsza książka autorstwa Beaty Kozidrak. Jest to autobiografia zatytułowana „Beata. Gorąca krew”.

Zobacz artykuły polecane przez Redakcję Lelum:

Źródło: Radio Zet, Instagram