Kebab za kilkadziesiąt złotych? Jak się okazuje, nad polskim morzem zapłacimy krocie nie tylko za rybę, co postanowili udowodnić czytelnicy Wirtualnej Polski. Jak się okazuje, ci, którzy zdecydowali się na zakup tego popularnego fast fooda, na widok rachunku przeżyli spore zdziwienie. Cena zwala z nóg.

Nie wszyscy, będąc nad polskim morzem, mają ochotę zasmakować świeżej ryby, za którą jak się okazało, możemy zapłacić aż 200 zł. Niektórzy zamiast tego wybierają popularnego fast fooda, jakim jest kebab. Tymczasem okazuje się, że i jego cena kosmicznie wzrosła.

Ile kosztuje kebab nad morzem?

Kebab nad morzem kosztuje krocie. Jeden z wczasowiczów postanowił podzielić z portalem Finanse.wp.pl rachunkiem za przysmak, który zamówił nad Bałtykiem. Takiej ceny się nie spodziewał. 

Jak się okazuje, mężczyzna za kebaba zapłacił aż 25 zł. Pan Paweł domówił do swojego zestawu obiadowego także cole, przez co rachunek wyniósł ponad 30 zł. Przypomnijmy, że standardowe ceny za taki zestaw wahają się od 12 do 20 zł. Niestety, nie nad polskim morzem. 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

  1. Ministerstwo zdrowia właśnie wydało pilne komunikaty. Chodzi o życie milionów Polaków
  2. Magda Gessler podała przepis na kotlety schabowe. Ich sekret tkwi w nietypowym szczególe
  3. Pilny komunikat rządu w sprawie 500 plus. Rodziców czeka ogromna zmiana, niewiarygodne

Ceny nad polskim morzem

Polskie morze nigdy nie należało do najtańszych. Teraz jednak sytuacja wygląda jeszcze gorzej. Stało się tak za sprawą niespodziewanej pandemii koronawirusa. 

Otwarcie nadmorskiego sezonu z oczywistych przyczyn zostało opóźnione w czasie. W związku, z czym branża turystyczna i gastronomiczna robi wszystko, by odbić te straty – niestey kosztem wczasowiczów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ceny nad morzem
fot. unsplash.com/Yulia Karnavushanka, eastnews.pl/MAREK BARCZYNSKI / SE

Ile będzie nas kosztował nadmorski obiad?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Nie przegap 500 Plus na przyszły rok. Kroki, jakie trzeba podjąć, aby nie przepadły ci pieniądze
  2. Przykre wyznanie Ministerstwa Zdrowia o wakacjach. Nie ma już wątpliwości, niestety
  3. Kasia Kowalska trafiła do szpitala. Stan gwiazdy okazał się poważny, ”niewiele pamiętam”. Dopiero teraz ujawniła, że przed chorobą córki sama miała problemy ze zdrowiem
  4. Gratulacje, gwiazda „Top Model” znowu zostanie mamą. Znamy już płeć i imię dziecka
  5. Niewiarygodne, jakie znaczenie ma każda ze stron folii aluminiowej. Niewiedza może mieć katastrofalne skutki
  6. Pilna i nieodwracalna decyzja premiera. Rodzice są porażeni, rozstrzygnął się los powrotu dzieci do szkół

Źródło: finanse.wp.pl

 

Redaktorka w Lelum.pl, która uwielbia pisać, prawie tak samo jak dalekie podróże w nieznane i zaczynać dzień od treningu. Absolwentka kuluroznawstwa, zafascynowana kulturą hip-hopową, streetwearem, aktorstwem i social mediami. Zawsze ciekawa świata, zawsze w biegu.