Kelnerka to osoba, której absolutnie nie powinniśmy denerwować. Każdy z nas wiele razy słyszał, co potrafi zrobić rozsierdzona obsługa niemiłym klientom. Ta kobieta przeszła jednak samą siebie. Internauci są w tak wielkim szoku, że nie wierzą, iż nagranie, które jakiś czas temu obiegło sieć jest prawdziwe!

Wideo, zdecydowanie nie nadaje się dla osób wrażliwych. Gdy tylko orientujemy się, co zrobiła kelnerka z piekła rodem, mamy ochotę już nigdy nie wejść do restauracji! Uchwycono naprawdę koszmarny widok – aż ciężko uwierzyć, że to się naprawdę zdarzyło.

Kelnerka z piekła rodem

Wszyscy powinniśmy odnosić się z szacunkiem do osób, które pracują w rozmaitych usługach. Wielu jednak o tym zapomina i kelnerki czy kelnerów traktuje niczym ludzi niższej kategorii. Ta pracownica wyczerpała całą swoją cierpliwość i dała temu upust w naprawdę odrażający sposób.

Co takiego zrobiła kelnerka? Na nagraniu widać, jak młoda kobieta w uniformie restauracji przygotowuje w kuchni danie do wydania. Stoi nad talerzem z hot dogiem, po czym nagle rozgląda się dookoła, bierze do ręki parówkę, podnosi spódnicę i… chyba możecie się domyślić, co dzieje się dalej. Po wszystkim hot dog ląduje z powrotem na talerzu i wędruje do nic niepodejrzewającego klienta.

Koszmarna obsługa

Nagranie błyskawicznie okrążyło sieć, a internauci domagali się rozwinięcia historii bezwzględnej kelnerki. Jak się okazało, młoda dziewczyna pracująca w knajpie w Modesto w Kalifornii w ten okrutny sposób wzięła odwet na wyjątkowo niemiłym kliencie.

Inni pracownicy potwierdzili, że klient ów głośno narzekał na wolną obsługę, nazywał kelnerkę kochaniem, a także niezbyt grzecznie komentował jej wygląd. Nic dziwnego, że dziewczyna się zdenerwowała – jednak ekstremalne kroki, które podjęła doprowadziły do jej zwolnienia. Mogło się jednak skończyć dużo gorzej – tak niesanitarne zachowanie mogło ją zaprowadzić nawet do więzienia, ze względu na zagrożenie dla zdrowia i życia. Poniżej prezentujemy koszmarne wideo i ostrzegamy – wrażliwi na mało przyjemne widoki powinni zakończyć na czytaniu artykułu!

ZOBACZ WIDEO:

Kelnerka została popchnięta do granic swojej cierpliwości, jednak nie spodziewała się takiego rozgłosu.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Z ostatniej chwili: Justin Bieber jest nieuleczalnie chory
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Zabrał psa na wspólne pływanie. Spacer na plażę zakończył się wyjątkowo nieszczęśliwie
  4. „Zakochałam się w koleżance z pracy. Mam męża i dziecko, nie wiem, co robić”
  5. Rodzice chcieli dać nauczkę córce i z niej zażartowali. Gdy dziewczynka spojrzała w lustro, zalała się łzami
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

źródło: medium.com

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.