Kelnerka spojrzała na to, co zostawił klient na jednym ze stolików i zaczęła się trząść. Nigdy nie spodziewała się takiego widoku.  Kobieta relacjonuje, że nie mogła uwierzyć w to, co się stało — długo patrzyła się w jeden punkt. Ta niesamowita historia szybko obiegła cały świat. 

Kelnerka w nadmorskiej miejscowości w Salisbury w stanie Massachusetts przyszła na swoją zmianę zgodnie z grafikiem. Nic nie wskazywało na to, że dzień stanie się jednym z najbardziej niespodziewanych w jej życiu. 

Kelnerka obsługiwała miliardera — nie mogła się tego spodziewać

Kobieta podczas swojej zmiany obsługiwała znanego amerykańskiego milionera, który posiada punkty sprzedaży ze starymi i nowymi samochodami. Majątek mężczyzny szacuje się na 1,1 miliarda dolarów. Kelnerka nie wiedziała, że biznesmen postanowił dołączyć do internetowego wyzwania.

Zabawa, do której dołączył miliarder, pojawiła się w Ameryce w Nowy Rok. Polega na dawaniu napiwków dla osoby, która obsłużyła nas w restauracji, kawiarni czy barze. Zazwyczaj osoby biorące udział w wyzwaniu dołączały do rachunku od 20 do 100 dolarów. Kelnerka oniemiała, gdy zobaczyła rachunek biznesmena. 

  1. Ministerstwo Zdrowia przekazało ważny komunikat. Wszyscy powinniśmy się z nim zapoznać
  2. Zaczęło się, od dzisiaj ogromna zmiana w Biedronce. Klientów czeka wielka niespodzianka
  3. Wszyscy usłyszeli słowa Agaty Dudy. Mikrofon uchwycił, co powiedziała pod koniec wiecu męża

Kelnerka spojrzała na stół i zamarła

– Spojrzałam w dół i pomyślałam — Och, 50 dolarów, jakie to miłe — Przy 157 dolarach to sporo. Później ponownie spojrzałam na rachunek. Naprawdę długo się przyglądałam, nie mogłam uwierzyć, cała się trzęsłam — powiedziała w wywiadzie dla CBS Boston cytowanym przez o2.pl. Okazało się, że miliarder, który miał zapłacić 157 dolarów za kolację dla trzech osób zostawił jej aż… 5000 dolarów napiwku. 

Niesamowita historia została udostępniona przez kelnerkę na Facebooku. Kobieta postanowiła podziękować miliarderowi za hojność i wyrazić ogromną wdzięczność. Ta niesamowita rzecz spowodowała uśmiech na twarzach wielu ludzi na całym świecie.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Kelnerka zamarła, gdy zobaczyła, co zostawił na stole klient.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mam talent znika z anteny TVN. Marcin Prokop poprowadzi zupełnie inny program
  2. Chiny zdecydowały? Zmieni się życie milionów ludzi. Świat przeciera oczy i nie wierzy
  3. Dwulatek zarażony koronawirusem trafił do szpitala. Żłobek nadal jest otwarty
  4. Małgorzata Rozenek po północy dodała serię wpisów. Tak mocno nie było dawno, chodzi o wybory
  5. Anna Jantar zanim odeszła, odkryła wstrząsającą rzecz. Nie miała łatwo
  6. Mało kto wie, co łączy Eleni z bratem męża. Nie chodzi tylko o więzy rodzinne, fani przecierają oczy ze zdumienia

Źródło: o2.pl

 

Poprzedni artykułWielka radość w życiu Agaty Dudy. Polskę właśnie obiegła radosna nowina z życia pierwszej damy
Następny artykułNie żyje legendarny aktor. Polacy kochali filmy z jego udziałem
Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.