Zdrada w większości przypadków jest czynem niewybaczalnym w związku. Okazuje się, że istnieje dzień w roku, w którym panie najczęściej decydują się na skok w bok. Portal papilot.pl przytoczył badania przeprowadzone przez portal randkowy Ashley Madison. Wynika z nich, że jest to wyjątkowa data w roku kalendarzowym.

Nikt by się nie spodziewał, że w roku mogą istnieć takie dni, w których partnerzy częściej popełniają jeden z najgorszych kroków w związku. Badania jednoznacznie wskazują na prawdziwość tej teorii.

W jaki dzień kobiety zdradzają najczęściej?

Portal randkowy Ashley Madison zdecydował się na przeprowadzenie badań, których zadaniem było wykrycie, w jakie dni kobiety najczęściej decydują się na zdradę. Wyniki były naprawdę zaskakujące. Okazuje się, że jest jeden dzień, w którym dzieje się to najczęściej.

Chodzi o… Dzień Matki. Wyniki badań wykazały, że w ten dzień najwięcej kobiet loguje się na ich portal, na którym poznaje wiele mężczyzn. W niektórych przypadkach skoki rejestracji sięgają nawet 500 procent.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Wiele wskazuje na to, że wynik ten bierze się z faktu, że właśnie wtedy kobiety czują się niedoceniane i samotne. Ile jest w tym przypadku, tego nie wiadomo, jednak fakty wyraźnie wskazują na to, że kobiety pragną zainteresowania właśnie w tym okresie roku. Spodziewalibyście się takiego wyniku przeprowadzonego badania?

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Niesamowite wieści o najmłodszym synu Rozenek. Mały Henio jest niezwykle utalentowany
  2. Niezwykłe słowa babci Oliwii Bieniuk o 18-letniej wnuczce. Powiedziała, jak zamierza wspierać nastolatkę
  3. Autobus z 44 dziećmi zderzył się z ciężarówką, 2 śmigłowce i liczne zastępy służb w akcji

Źródło: papilot.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl