Kiedy Primark otwiera się w Polsce? Na odpowiedź czeka prawdopodobnie większość kobiet. Znana irlandzka sieć odzieżowa jest najbardziej wyczekiwaną sieciówką w Polsce. Dowiedzmy się, kiedy nastąpi wielkie otwarcie sklepu w warszawskiej Galerii Młociny!

Pomimo, że Galeria Młociny jest już otwarta, pierwszy Primark w Polsce nadal się nie pojawił. W sieci znaleźć można wstępne daty otwarcia sklepu, a w galerii czeka pusty liczący ponad 7 tysięcy metrów kwadratowych lokal. Kiedy Primark otwiera się w Polsce?

Kiedy Primark otwiera się w Galerii Młociny? Data rozpoczęcia nadal owiana jest tajemnicą.

Na liście galerii liczącej ponad 200 sklepów Primarka nie znajdziemy. Mimo to informacja, że pojawi się w Polsce nie jest prawdopodobnie plotką. Już latem 2018 roku było o tym głośno.

– Jedno z naszych źródeł mówi o czterech adresach. Drugie wskazuje na dwa konkretne — budowaną właśnie w Warszawie przez Echo Investment Galerię Młociny i lokalizację po jednym z marketów budowlanych w Krakowie oraz miejsce w jednym z obiektów ECE — możemy przeczytać na Portalu PulsBiznesu.pl

W sieci znajduje się również wiele informacji, że Primark w Galerii pojawi się na pewno. Problem sprawia jedynie określenie konkretnej daty. Co więcej, klienci galerii w dniu jej otwarcia dostrzegli szyld z napisem: Najmodniejszy debiut roku nad jednym z niewielu nieotwartych sklepów.

Nie o wszystkich markach możemy mówić (…) Myślę, że w najbliższych tygodniach klienci zobaczą kolejne marki, które bardzo mocno zaskoczą. Będzie to coś, co do tej pory było nieosiągalne w tym mieście — czytamy na portalu warszawa.naszemiasto.pl wypowiedź przedstawiciela Galerii Młociny.

Galeria Młociny: Primark zawita do Polski?

Nic dziwnego, że wszystkie miłośniczki mody czekają na moment, kiedy Primark w Polsce się otwiera. Irlandzkie przedsiębiorstwo ma ponad 270 sklepów na całym świecie, z czego aż 171 w Wielkiej Brytanii.

Klienci pokochali go głównie ze względów na bogaty asortyment i rewelacyjne ceny. Oprócz klasycznych basicowych ubrań można tam znaleźć sezonowe trendy, które jakością nie odbiegają od standardowych sieciówek.

Wszyscy byli przekonani, że sklep swoją działalność rozpocznie w dniu otwarcia Galerii, tak się jednak nie stało.

– Najpierw zadzwoniłem do przedstawicieli centrum handlowego. Zapytałem, czy klienci już dzisiaj będą mogli zrobić zakupy w popularnej sieci. Nie mogę o tym mówić, mam embargo na informacje, ucięła rozmowę osoba po drugiej stronie – czytamy relację.

Jak widzimy, to kiedy Primark otwiera się w Polsce, nadal nie jest potwierdzone. Mamy jednak nadzieję, że na otwarcie pierwszego sklepu w Polsce nie będziemy musieli już długo czekać!

A wy jak sądzicie, Primark otworzy się w końcu i u nas? Dajcie znać!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kiedy Primark otwiera się
www.metrowarszawa.gazeta.pl

Kiedy 23 maja na warszawskich Bielanach otworzyła się Galeria Młociny, prawdopodobnie większość klientów liczyła na otwarcie Primarka.

Kiedy Primark otwiera się
Instagram.com @primark

Irlandzka sieciówka w swojej ofercie posiada również modne ubranka dla dzieci.

Kiedy Primark otwiera się
Instagram.com @primark

Kiedy Primark otwiera się w Polsce? Na tą wiadomość czekają wszyscy. Sieciówka posiada w asortymencie buty i dodatki w świetnych cenach!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Jakie buty na plażę? Wygodne buty na plażę i do wody
  2. Sabrina Pilewicz x Martini. Tłumy gwiazd na pokazie najnowszej kolekcji torebek
  3. Letnia wyprzedaż w Zarze rusza lada moment! 10 rzeczy, w które warto zainwestować tego lata
  4. Letnia wyprzedaż w Reserved już ruszyła. 12 rzeczy, które warto kupić już dziś
  5. Jak nosić nerkę? Najmodniejszy dodatek, który zdetronizował torebki

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.