Kierowca Anthony Gaskin firmy UPS od ponad 16 lat codziennie dostarcza paczki w hrabstwie Chester w Wirginii. Dziennie do mieszkańców miasteczka z jego rąk trafia ok. 180 paczek. W trakcie świąt Bożego Narodzenia ludzie postanowili zrobić mu nie byle jaką niespodziankę. Wyszli na ulicę i wspólnie podziękowali mu za wykonywaną pracę. Mężczyzna nie mógł powstrzymać łez.

Mieszkańcy Chester opowiadają, że kierowca najbardziej znany jest ze swojego machania i uśmiechu w trakcie dostarczania paczek. Mieszkanka Patty Friedman wpadła na pomysł, by zorganizować mu specjalne podziękowania.

Kierowca firmy UPS otrzymał podziękowania od mieszkańców Chester

Kierowca firmy kurierskiej UPS, Anthony Gaskin jest jednym z najdłużej pracujących w hrabstwie Chester kurierów. Mieszkańcy wspominają, że robi to już od ponad 16 lat i codziennie zdarza mu się dostarczać nawet do 180 paczek. Kiedy nadeszły święta Bożego Narodzenia mieszkanka Chester, Patty Friedman postanowiła wyrazić mu wdzięczność za wykonywaną pracę.

– Wciąż jest podnoszącą na duchu, pozytywną, ciepłą i opiekuńczą częścią naszego życia, nawet bez wchodzenia do naszych drzwi. Anthony jest niezmienny. Sprawił, że wszystko stało się bardziej normalne – cytuje słowa mieszkanki portal abcnews.go.com.

Wobec tego postanowiła namówić kilku sąsiadów, by w trakcie dostarczania paczek przez Anthony’ego, wyjść na ulicę, by wspólnie podziękować mu za wykonywaną pracę. W tym celu wysłała do nich wiadomości, na które postanowili odpowiedzieć twierdząco. Na uwadze mieli także jego ryzyko podczas pracy w trakcie pandemii koronawirusa.

– To naprawdę rzuca się w oczy, kiedy zdajesz sobie sprawę z ryzyka, na jakie się narażał, fakt, że ilość dostarczanych przez niego pudełek była większa na poziomie świątecznym. Było to okazanie wdzięczności i uznania za proste akty dobroci z jego strony – powiedziała Patty Friedman.

Mężczyzna popłakał się ze wzruszenia

Na ulicy zebrało się aż 100 osób. Kiedy wszyscy czekali już z niecierpliwością na jego przyjazd, dzieci wyszły na sam środek razem z banerami, na których widniały bardzo poruszające podziękowania. Anthony Gaskin zjawił się na miejscu jak zwykle punktualnie i na początku był zdezorientowany.

– Na początku nie byłem do końca pewien, co się dzieje. Czułem, że moje serce wyskoczy z ciała. Prawdę mówiąc, nie jestem przyzwyczajony do tego rodzaju uwagi. Więc to była całkowita niespodzianka – cytuje słowa Gaskina portal abcnews.go.com.

W momencie składania życzeń świątecznych kierowca nie mógł powstrzymać łez. Na sam koniec przekazał dla mieszkańców Chester specjalną wiadomość.

– W okresie świątecznym i podczas tej pandemii przypominam wszystkim, że wiele osób tutaj ma o wiele mniej szczęścia niż my. Wyciągnij rękę i spróbuj pomóc komuś innemu w okresie świątecznym. Na świecie, niezależnie od tego, co się dzieje… ludziom nadal naprawdę zależy – powiedział Anthony Gaskin.

Zobacz zdjęcie:

Kierowca
fot. kadr z programu ,,ABC News”

Mieszkańcy hrabstwa Chester w stanie Wirginia w USA postanowili zrobić prezent świąteczny swojemu kurierowi UPS, który dostarcza im paczki od 16 lat. W tym celu 100 osób wyszło na ulicę, by wspólnie mu podziękować za wykonywaną pracę.

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: abcnews.go.com

Poprzedni artykułCo się dzieje z Katarzyną Cerekwicką? Artystka bardzo ucierpiała na pandemii i od 8-miesięcy pozostaje na ,,bezrobociu”
Następny artykułNie żyje kaskader i aktor Remy Julienne
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl