Kierowca dostrzegł przerażonego kotka na poboczu autostrady. Mężczyzna nie mógł robić nic innego, jak się zatrzymać. Kociak od razu skradł jego serce!

Z początku kierowca pomyślał, że ma zwidy — miał za sobą już długą podróż. Jednak wzrok go nie mylił — na barierce autostrady siedział mały kociak! Mężczyzna od razu się z nim zakochał. Jak potoczyła się ta niesamowita historia?

Kierowca znalazł kotka na autostradzie

Rob Acuña Junior zmierzał do domu po ciężkim dniu pracy. Jednak mimo zmęczenia, jego wzrok wyłapał coś dziwnego na teksańskiej autostradzie. Z początku mężczyzna pomyślał, że coś mu się przywidziało — jednak był na tyle pewien tego, co zobaczył, że po chwili jazdy postanowił wrócić w miejsce, gdzie oczy płatały mu figle. Okazało się, że kierowca się nie mylił — na barierce, za którą widniała przepaść znajdował się przerażony kotek!

Mężczyzna nagrał całe zajście i gdy tylko udało mu się zlokalizować kociaka, bez wahania zatrzymał samochód i zgarnął przerażone zwierzę, które, jak się okazało utknęło między barierkami tuż nad przepaścią. Przerażona kicia zaczęła piszczeć, jednak dzielny kierowca zabrał ją do auta i zaczął uspokajać. Mężczyzna przyznaje, że nie dowierzał w to, co się wydarzyło i wiedział, że musi działać szybko — przerażony kot z pewnością nie pozwoliłby mu się uratować, gdyby zwlekał i zwyczajnie skoczyłby w dół.

Kotka uratowana przed śmiercią

Mężczyzna zakochał się w małej kotce i zabrał ją ze sobą do domu. Tam zadbał o to, by nie była głodna i wykąpał ją. Razem z rodziną nadali kotce imię Pepper. Rob twierdzi, że już po kilku dniach zaczęła budzić się do życia i otwierać na ludzi! Kierowca nadal nie może uwierzyć w to, że Pepper znalazła się w takiej sytuacji.

Dzięki wideo, które opublikował na facebooku, mnóstwo ludzi chce zaadoptować małą Pepper. Mężczyzna wraz z rodziną nie są nowicjuszami — od lat pomagają zwierzętom znaleźć kochający dom i wielokrotnie sami służyli im za rodzinę zastępczą. Na razie jednak nie zdecydowali, czy są gotowi oddać kotkę w inne ręce. Są w niej zakochani i szukają dla niej jak najbardziej odpowiedniego opiekuna. Rob zachęcił internautów, by adoptowali koty ze schroniska — także takie, których dramat nie został uwieczniony na nagraniu!

Zobacz akcję ratunkową małej kotki:

KIEROWCA
facebook.com/RobertJrAcuna

Na początku kierowca myślał, że coś mu się przywidziało.

KIEROWCA
facebook.com/RobertJrAcuna

Przerażona kotka została przez niego brawurowo wybawiona!

KIEROWCA
facebook.com/RobertJrAcuna

Było blisko, by zginęła.

KIEROWCA
facebook.com/RobertJrAcuna

Mężczyzna zabrał kotkę do domu, wykąpał i nakarmił.

KIEROWCA
facebook.com/RobertJrAcuna

Kotka dostała imię Pepper i czeka na kochający dom!

Wideo z całej akcji zobacz TUTAJ.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzieci zauważyły porzuconego kota z nogami w gipsie. Nie zawahały się, by mu pomóc
  2. Wytatuowane koty. Moda, która wywołała burzę w internecie
  3. Mężczyzna spędził w szpitalu kilka miesięcy. Pielęgniarki postanowiły zrobić mu niespodziankę
  4. Bohaterska kotka uratowała swoje młode z płomieni. Wchodziła w ogień 5 razy, bardzo cierpiała
  5. Ciężarna suczka została wyrzucona na ulicę po wizycie u weterynarza. Gdy urodziła, wszyscy byli zaskoczeni

źródło: thedodo.com

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.