Osoby popularne dobrze wiedzą, jaka jest cena sławy. Często celebryci muszą mierzyć się z całą masą wyssanych z palca plotek, które je oczerniają. Wiele razy przekonała się o tym Katarzyna Dowbor. Jakich plotek padła ofiarą do tej pory?

Jak wiadomo, niektóre nieoficjalne doniesienia potrafią być dla gwiazd zabawne, ale inne wręcz tragiczne. Prowadząca programu „Nasz nowy dom” musiała zmierzyć się w zasadzie z całym spektrum plotek, również z tymi najgorszymi.

Katarzyna Dowbor i plotki o jej śmierci

Niestety, choć Katarzyna Dowbor emanuje energią przed kamerą od kilkudziesięciu lat i nic nie wskazuje na to, by przesadnie podupadała na kondycji oraz samopoczuciu, w sieci i tak pojawiły się plotki o jej rzekomej śmierci. Tych najwięcej było w zeszłym i poprzednim roku.

Wcześniej prezenterka poinformowała o tym, że choruje na tarczycę i w związku z tym musiała przejść zabieg usunięcia tego organu. Jacyś nieżyczliwi jej ludzie wykorzystali jej stan zdrowia do wypuszczenia w świat informacji o tym, że nie udało jej się odratować.

Katarzyna Dowbor ofiarą przemocy?

Swego czasu mówiło się też o tym, że dziennikarka była ofiarą przemocy domowej. Rzekomo wielokrotnie miał ją bić jej były mąż, Janusz Atlas. Sama prezenterka później ustosunkowała się jednak do tych tez, jasno je dementując.

Tłumaczyła, że nie jest kobietą, która dałaby się bić, a jej były partner raz podniósł na nią rękę, ale już nigdy potem tego nie zrobił.

Katarzyna Dowbor ma konflikt z Dorotą Szelągowską?

Inne plotki dotyczyły z kolei jej domniemanego konfliktu z Dorotą Szelągowską. Ten miał być spowodowany przez fakt, że druga z prezenterek w pewnym momencie zaczęła prowadzić bardzo podobny program do tego, z którym kojarzona jest Katarzyna Dowbor. Show Szelągowskiej skupiało się bowiem na remontowaniu mieszkań.

Prowadząca programu „Nasz nowy dom” ucięła te spekulacje, mówiąc, że nie traktuje drugiego show jako konkurencji, a wręcz cieszy się, że dzięki niemu jeszcze więcej rodzin otrzyma pomoc. Co ciekawe, identyczną narrację zastosowała, gdy całkiem niedawno została zapytana o podobny program, który niedługo wystartuje na antenie TVP. Ten będzie prowadzony przez Katarzynę Cichopek.

Mało tego, Dowbor nie tylko nie ma żalu do Szelągowskiej, ale też prywatnie się z nią zna. Młodsza z pań przeprowadzała bowiem kiedyś z doświadczoną dziennikarką wywiad w jej domu. Wszystko wówczas odbyło się w przyjemnej atmosferze, dlatego o żadnym konflikcie nie może być mowy.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Nasz nowy dom”. Katarzyna Dowbor opowiedziała o tragedii. „Zaniedbania doprowadziły do pożaru”
  2. Anna Głogowska w bikini wtula się w Piotra Gąsowskiego. Zaskakujący widok, para rozstała się kilka lat temu
  3. Pytanie na śniadanie: „Techniki relaksacyjne” na stres wywołany problemami finansowymi. Zastanawiające rady ekspertki

Źródło: Plejada/ Viva!

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl