Kim byli rodzice Moniki Olejnik? Ciesząca się powszechną sympatią widzów dziennikarka wywodzi się z bardzo interesującej rodziny. Czym zajmowali się rodzice Olejnik? Narosło wśród tego wiele teorii.

Dziennikarka TVN, która słynie z ciętego języka i niesamowitej charyzmy jest uważana za jedną z najlepszych w swoim fachu. Urodziła się w Warszawie, tam też się wychowywała. Kim byli rodzice Moniki Olejnik? Jest na ten temat wiele teorii!

Kim byli rodzice Moniki Olejnik?

Dziennikarka Kropki nad i jest jedną z najbardziej interesujących postaci w polskim show-biznesie. Monika Olejnik słynie nie tylko ze swojej bezpośredniości i ciętego języka, ale także z oryginalnego stylu i zamiłowania do mody. Dziennikarka znana jest z tego, że nie daje sobie wejść na głowę, a niektóre z jej rozmów z politykami zyskały miano kultowych! Skąd u gwiazdy tak wyjątkowy charakter? Czy zawdzięcza go rodzicom?

Monika Olejnik: rodzice

Jakiś czas temu o rodzicach, a raczej ojcu Moniki Olejnik zrobiło się głośno za sprawą książki Resortowe dzieci. Media, w której zawarto pochodzenie wielu osób ze środowiska dziennikarskiego. W książce opisano karierę Tadeusza Olejnika w milicji i Służbie Bezpieczeństwa. Monika Olejnik była zmuszona sprostować informacje zawarte w publikacji: jej ojciec, który z wykształcenia był historykiem i doktorem habilitowanym nauk humanistycznych, rzeczywiście służył w milicji, jednak zajmował zupełnie inne stanowisko, niż podawało wydawnictwo.

– Ojciec najpierw pracował w wydziale kryminalnym, a potem ochraniał ambasady – powiedziała Olejnik w Newsweeku.

Niestety, ojciec Moniki Olejnik zmarł w 2015 roku, w dzień swoich 83 urodzin. W żałobie dziennikarkę wsparli nie tylko najbliżsi, ale i koledzy z pracy.

Kim jest mama Moniki Olejnik? Dziennikarka rzadko wspomina o matce, można je jednak często spotkać na wspólnych spacerach! Mama i córka mają ze sobą dobre relacje, co widać na zdjęciach, na których spotykają się na mieście. Do tego Monika Olejnik i jej mama mają podobnie oryginalny styl i gust, co do markowych ubrań! Na każdym wspólnym spacerze panie zachwycają.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim byli rodzice Moniki Olejnik
screen z programu Kropka nad i

Monika Olejnik to istny postrach polskich polityków. 

Kim byli rodzice Moniki Olejnik
instagram.com/lukaszjemiol

Jej bezpośredniość i pewność siebie niejednego potrafią wprawić w zakłopotanie!

Kim byli rodzice Moniki Olejnik
facebook.com/Monika-Olejnik

Monika Olejnik słynie nie tylko z cenionej pracy dziennikarskiej, ale i z wyjątkowego wyczucia stylu.

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułNa co choruje Joanna Mazur? Zaczęła tracić wzrok w wieku 7 lat
Następny artykułFilip Gurłacz musiał odejść z „M jak Miłość” za karę! Co się stało?
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.