Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Córka Anny Przybylskiej nie chce iść w ślady swojej sławnej mamy i zostać aktorką. Ma natomiast pomysł na swoje życie i marzenie, które pragnie zrealizować. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk i czy jej ojciec będzie zadowolony z takiej decyzji?

Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Córka zmarłej kilka lat temu aktorki ma już 16 lat i zaczyna poważnie myśleć nad swoim dorosłym życiem i zawodem, który chce w przyszłości wykonywać. Czy Oliwia Bieniuk powinna podążać za swoimi marzeniami, nawet jeżeli jej ojciec nie zgadza się na wybór jej drogi kariery?

Kim jest Oliwia Bieniuk?

Oliwia Bieniuk ma już 16 lat i coraz poważniej myśli o tym, kim chce zostać w przyszłości. Córka aktorki Anny Przybylskiej i biznesmena Jarosława Bieniuka zdała niedawno egzaminy do liceum w Gdyni, do którego uczęszczała jej sławna mama, Anna Przybylska. Jednak bycie szkolną prymuską nie jest jedynym pragnieniem 16-latki. Oprócz ambicji naukowych Oliwia Bieniuk chce realizować swoje pasje i marzenia. Jakie? 

Kim chce zostać Oliwia Bieniuk?

Jak donosi magazyn Viva! Oliwia Bieniuk wcale nie chce zostać aktorką jak jej mama. Piękna córka Anny Przybylskiej postanowiła zawalczyć o swoją przyszłość i dobrze zastanowić się nad wyborem przyszłego zawodu. Kim chce zostać Oliwia Bieniuk? Nastolatka, jak podaje magazyn Viva! postanowiła zostać modelką. 

Już w 2016 roku Oliwia Bieniuk wystąpiła w kampanii polskiej marki Reserved i wypadła tam świetnie! Dlatego wybór modelingu wydaje się naturalny i trafiony. Niestety, ojciec młodej modelki, Jarosław Bieniuk nie jest chyba do końca zadowolony z wyboru córki. Nie dziwi nas to wcale – świat mody potrafi być brutalny i niebezpieczny, ale wierzymy, że Oliwia Bieniuk, podobnie jak jej mama, Anna Przybylska, jest nie tylko piękną, ale również rozważną i silną kobietą. Trzymamy kciuki za karierę Oliwii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim chce zostać Oliwia Bieniuk
Fot.instagram.com @oliwia18bieniuk

Oliwia Bieniuk jest córką aktorki Anny Przybylskiej i biznesmena Jarosława Bieniuka.

1
2
3
4
Poprzedni artykułMetamorfozy kobiet. Niezwykle przemiany w kilka godzin!
Następny artykułIle lat miała Anna Przybylska w dniu śmierci? Aż chce się płakać
Redaktor Prowadzący portalu Lelum.pl, absolwentka historii sztuki na KUL. Uwielbia eksperymenty kulinarne, filmy Antonioniego i zwiedzać końce internetów. Nienasycona ciekawość świata, ludzi i życia doprowadziła ją do Redakcji Lelum.pl.