Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Polska księżna, intrygująca blond piękność i działaczka polityczna już od kilku miesięcy budzi niemałe poruszenie wśród swoich rodaków. Mimo że nie skończyła nawet trzydziestu lat, zrobiła karierę, na którą inni pracują całe życie. Nie uwierzycie, czym się zajmowała jeszcze cztery lata temu! Ujawniamy sekrety tajemniczej arystokratki.

Jedna z najbardziej intrygujących postaci polskiego życia publicznego. Jak podaje wp.pl, ma być zarówno znana i lubiana wśród członków brytyjskiej Rodziny Królewskiej, jak i bliskich współpracowników prezydenta USA Donalda Trumpa. W bardzo młodym wieku zapracowała sobie na reputację kobiety sukcesu, która zna się na biznesie od podszewki. Jednak zaledwie cztery lata temu działała w zupełnie innej branży. Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Niewiele osób zdaje sobie sprawę, jak wyglądała przeszłość pięknej arystokratki

Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Pochodzenie gwiazdy zaskakuje

Jak podaje portal natemat.pl, Angelika Jarosławska-Sapieha jest polską bizneswoman i działaczką społeczną oraz polityczną. Była także ambasadorką filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa, gdzie zagrała jedną z epizodycznych ról. 

Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? To absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jeszcze cztery lata temu była pogodynką w jednym z lokalnych oddziałów Telewizji Polskiej oraz stażystką galerii sztuki. Według ustaleń natemat.pl, ostatecznie zrezygnowała z kariery dziennikarki na rzecz działalności społecznej w licznych organizacjach i stowarzyszeniach.

Angelika Jarosławska-Sapieha prowadziła także agencję eventową oraz stworzyła projekt gospodarczy Polska 3.0. Stworzyła także autorską markę odzieżową Royal Military.  

Ile lat ma Angelika Jarosławska-Sapieha? 

Angelika Jarosławska ma obecnie dwadzieścia osiem lat. Jej wiek stanowi niemałe zaskoczenie dla wielu osób, które stawiają sobie pytania, w jaki sposób tak młoda kobieta zdołała odnieść podobny sukces. 

Z powodu swoich osiągnięć Angelika Jarosławska-Sapieha trafiła na prestiżową listę 30 przed 30 ułożoną przez magazyn Forbes Polska. Została wybrana spośród trzystu młodych i zdolnych przedsiębiorców, którym udało się osiągnąć imponujący sukces w bardzo młodym wieku. 

Angelika Jarosławska-Sapieha: Instagram jest pełen pięknych zdjęć 

Angelika Jarosławska-Sapieha jak wiele młodych kobiet jest bardzo aktywna w social mediach. Jednak w przeciwieństwie do większości rówieśniczek arystokratka publikuje przede wszystkim zdjęcia ze spotkań na międzynarodowym szczeblu czy prawdziwych bali. 

Angelika Jarosławska-Sapieha – mąż

Według ustaleń portal onet.pl Angelika Jarosławska-Sapieha zyskała tytuł księżnej dzięki ślubowi z przedstawicielem polskiej arystokracji. Egon Sapieha, jej obecny mąż, przyszedł na świat jako członek jednej z najstarszych i najsłynniejszych rodzin szlacheckich, która setki lat temu trzęsła Wielkim Księstwem Litewskim.

Niestety, między sytuacja między małżonkami ma nie wyglądać najlepiej. Zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Egona Sapiehę, opublikowanym na portalu onet.pl, odcina się on od działalności swojej żony. Dodatkowo przyznał, że w zaledwie pięć tygodni po ślubie z Angeliką Jarosławską zdecydował się złożyć wniosek o unieważnienie małżeństwa. Jednak powody pozostają nieznane. 

Wiedzieliście, kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? Bez wątpienia jeszcze długo będzie o niej głośno w kraju! Blond piękność nie przestaje intrygować. 

ZOBACZ ZDJĘCIA ANGELIKI JAROSŁAWSKIEJ-SAPIEHY:

kim jest angelika jarosławska-sapieha
fot. instagram.com @angelikajaroslawskasapieha

Kim jest Angelika Jarosławska-Sapieha? O młodej arystokratce zrobiło się głośno w ciągu ostatnich czterech lat. 

kim jest angelika jarosławska-sapieha
fot. instagram.com @angelikajaroslawskasapieha

Angelika Jarosławska-Sapieha z mężem Egonem Sapiehą. Niestety, między parą mają obecnie panować kiepskie relacje. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Chłopak wręczył jej liścik przy zerwaniu. Jego treść bardzo ją zaskoczyła
  2. Tamka 38 – nowy lokal w Warszawie! Instagramowe wnętrza i aż 36 rodzajów ginu
  3. Brwi tych kobiet pokazują, jak ważna jest odpowiednia regulacja. Straciły przez nie cały urok
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

źródła: natemat.pl, forbes.pl, onet.pl, wp.pl

Poprzedni artykułColin Farrell przyjedzie do Polski. Alicja Bachleda-Curuś postawiła na swoim!
Następny artykułOperacje plastyczne Natalii Siwiec intrygują. Na co zdecydowała się gwiazda?
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.