Artur Orzech: Szansa na sukces to program, który dziennikarz sam chętnie oglądał. Teraz jednak będzie miał zaszczyt go poprowadzić! Spośród kilku kandydatów to właśnie on został wybrany na następcę Wojciecha Manna. Kim jest Artur Orzech, nowy prowadzący muzycznego konkursu talentów?

Szansa na sukces to jeden z najbardziej kultowych programów polskiej telewizji. Emitowany od 1993 roku program zakończył się w 2012 roku ze względu na odejście prowadzącego – legendarnego Wojciecha Manna. Od tamtej pory fani konkursu liczyli na to, że program kiedyś powróci. Ich prośby zostały wysłuchane i muzyczne show ma znów pojawić się na antenie TVP! Artur Orzech: Szansa na sukces to także szansa dla dziennikarza na spełnienie marzeń. Kim jest tajemniczy prowadzący?

Artur Orzech: Szansa na sukces z nowym prowadzącym?

Już od dłuższego czasu krążyły plotki o rzekomym powrocie kultowego programu. Teraz jednak informacje zostały potwierdzone: Szansa na Sukces ku uciesze fanów powraca do telewizji! Niestety w roli prowadzącego nie zobaczymy już wybitnej osobowości telewizyjnej – Wojciecha Manna. Będziemy jednak mieli szansę poznać zupełnie nową dla niektórych postać: program poprowadzi dziennikarz muzyczny, Artur Orzech. Szansa na sukces była jednym z jego ulubionych programów!

Kim jest Artur Orzech?

Dziennikarz, który zajmie się prowadzeniem programu ma z muzyką wiele wspólnego. Był współzałożycielem i gitarzystą kultowej grupy Róże Europy. Jednocześnie studiował iranistykę i odnosił duże sukcesy jako tłumacz. Gdy dostał pracę na uniwersytecie, porzucił karierę muzyka, ponieważ uznał, że łączenie wizerunku rockmana i wykładowcy jest niesprawiedliwe wobec fanów.

Nie oznacza to jednak, że pożegnał się z muzyką na dobre. Przez wiele lat prowadził własne audycje radiowe i programy muzyczne, a także gale, między innymi w Sopocie i Opolu. Warto także wspomnieć, że dziennikarz od 1992 roku komentuje dla polskich widzów Eurowizję, a niektóre z jego wypowiedzi mają miano kultowych. Nic więc dziwnego, że muzyczny talent show na TVP poprowadzi właśnie Artur Orzech. Szansa na sukces nie będzie z pewnością taka sama bez Wojciecha Manna, ale jego następca z pewnością jest godny tego stanowiska!

– Sam byłem wieloletnim widzem tego programu, nawet już jako dziennikarz muzyczny, ponieważ uważam, że formuła wymyślona przez panią Elżbietę Skrętowską nie dość, że jest doskonała, to jeszcze prekursorska – powiedział Orzech o programie.

Nie możemy się doczekać, by zobaczyć jak w roli prowadzącego sprawdzi się Artur Orzech! Szansa na sukces z jego udziałem ma naprawdę duży potencjał, by stać się telewizyjnym hitem!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Artur Orzech: Szansa na Sukces
instagram.com/festiwal_przygody_wanoga

Artur Orzech: Szansa na Sukces była jednym z jego ulubionych programów!