Doda rzadko wypowiada się o swojej rodzinie, jedynym wyjątkiem są jej rodzice, o których zawsze mówi w piękny i pełen szacunku sposób. Z tego powodu niewiele osób może zdawać sobie sprawę, że Doda ma brata. Mężczyzna ma na imię Rafał.

Brat Dody to syn z poprzedniego związku jej mamy Wandy. Rafał w przeszłości współpracował z piosenkarką, ich drogi zawodowe jednak się rozeszły.

Kim jest brat Dody?

Brat Dody — Rafał Rabczewski — to syn Wandy z poprzedniego związku. Mężczyzna w przeszłości miał dobry kontakt z siostrą, rodzeństwo nawet współpracowało ze sobą.

Rafał od 2007 roku był menadżerem Dody. Rabczewski zajął miejsce Mai Sablewskiej, która wcześniej z wielkim hukiem zakończyła współpracę z artystką.

Zajmował się organizacją życia zawodowego Dody, jednak ilość zadań w pewnym momencie okazała się zbyt obciążająca, dlatego też później na jego barkach spoczywały jedynie sprawy związane z organizacją koncertów.

Ich współpraca trwała około 7 lat. Po tym czasie rodzeństwo zakończyło współpracę. W mediach pojawiła się informacja, że Rafał już nie pracuje z Dodą z powodów prywatnych, jego rodzina miała się wówczas powiększyć, stąd taka decyzja.

Mężczyzna jednak w jednym z wywiadów szczerze przyznał, że jego relacje z siostrą nie są najlepsze. Wszystko zmieniło się po aferze, w którą zamieszana była również Agnieszka Woźniak-Starak, wtedy jeszcze Szulim:

Doda to dla mnie zamknięty temat zarówno rodzinnie jak i zawodowo. Nie widujemy się i nie sądzę, by w najbliższym czasie coś się w tej sprawie zmieniło. Doda nie zdementowała informacji na temat mojego udziału w bójce z Agnieszką Szulim, choć mogła to zrobić – powiedział Rabczewski.

Nie wiadomo, jak obecnie układają się relacje między Rafałem, a Dorotą. Mamy nadzieję jednak, że sprawy mają się nieco lepiej niż jeszcze kilka lat temu.

Źródło: gwiazdy.wp.pl, pomponik.pl

Zobacz zdjęcia:

Wyświetl ten post na Instagramie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kilka wskazówek, aby wyglądać doskonale na zdjęciach z wakacji
  2. Opalenizna jak u gwiazd? Znamy na to rewelacyjny sposób
  3. Zdjęcia ze ślubu Cieślak i Miszczaka trafiły do sieci. Niesamowite, w co ubrała się Małgorzata Socha

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.