Bogusław Linda niejednokrotnie pojawiał się na publicznych wydarzeniach w towarzystwie córki. 30-latka zachwyca urodą w mediach społecznościowych. Jej talent aktorski można podziwiać również na wielkim ekranie.

Na początku kariery w branży filmowej był uważany za bożyszcza kobiecych serc. Media głośno opisywały jego romanse i bliskie relacje z zawodowymi partnerkami, ale to z fotografką, Lidią Popiel, postanowił związać się na stałe.

Para przywitała na świecie córkę, Aleksandrę, która dziś samodzielnie kreśli ścieżkę w show-biznesie. Bogusław Linda przekazał jej nie tylko urodę, ale również talent aktorski.

Córka Bogusława Lindy zaskakuje urodą i stylem

Aleksandra już od najmłodszych lat musiała przyzwyczajać się do obecności kamer oraz aparatowych fleszy. Jej rodzice są aktywni po dzień dzisiejszy, a szczegóły odnośnie ich życia wzbudzają wielkie zainteresowanie wśród fanów.

Bogusław Linda i Lidia Popiel, niechętnie mówią o swoich prywatnych sprawach, jednak gdy córka stała się nastolatką zabierali ją na publiczne wydarzenia.

Z biegiem lat Aleksandra postanowiła samodzielnie zapracować na miejsce w show-biznesie. Zmieniła wizerunek na bardziej odważny i postanowiła iść w ślady sławnego ojca. Brała udział w castingach, o czym nie wiedział nawet Bogusław Linda.

Córka zaskoczyła go zwycięstwem angażu w trzeciej części serii „Psy”, gdzie wcieliła się w rolę Janki Morawiec, pociechy bohatera granego przez Cezarego Pazurę. Oprócz gangsterskiej serii Aleksandra wystąpiła również w takich produkcjach jak m.in.: „Diablo. Wyścig o wszystko”, „Totem” oraz „Wiedźma Mirakl”.

30-latka prężnie rozwija się w mediach społecznościowych, gdzie jej obserwatorzy mogą zobaczyć m.in.: efekty sesji zdjęciowych. Widać, że Aleksandra odziedziczyła urodę i fotogeniczność po rodzicach.

Jej duże oczy i pełne usta skupiają wzrok aparatu, a odważny styl sprawia, że mało kto jest w stanie przejść obok niej obojętnie. Córka aktora i fotografki chce wejść do świata show-biznesu we własnym, niepowtarzalnym stylu.

Jak na razie wyróżnia się na tle innych wschodzących gwiazd. Warto obserwować realizację jej ambitnych planów.

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Wychudzony Bogusław Linda brylował na imprezie w Warszawie. Fani niepokoją się o aktora
  2. „Mam już dosyć”. Anna Mucha zalana łzami na planie „M jak miłość”, Katarzyna Cichopek przybyła z odsieczą
  3. Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek zaryzykowali. Pokazali się w nietypowej odsłonie