Zespół disco polo Bayer Full obchodzi w tym roku 40-lecie działalności artystycznej. To jemu zawdzięczamy tak nieśmiertelne hity, jak „Majteczki w kropeczki” czy „Blondyneczka”. Kim jest córka Sławomira Świerzyńskiego, lidera zespołu? Możecie być zdziwieni.

Nikola Świerzyńska zrobiła furorę na benefisie swojego ojca, który niedawno wyemitowało TVP2. Smukła, piękna blondynka zaśpiewała utwór „Złotowłosa Anna” (więcej TUTAJ). Co kobieta robi na co dzień?

Kim jest córka Sławomira Świerzyńskiego?

Troje dzieci Sławomira Świerzyńskiego do niedawna występowało razem z ojcem na koncertach Bayer Full. W 2016 roku młode pokolenie postanowiło założyć własny zespół, pod nazwą Baby Full.

Nikola, podobnie jak jej bracia – Damian i Sebastian wciąż jednak występują chętnie na tej samej scenie, co ich ojciec. Promują jednak własne przeboje – należy do nich na przykład wyemitowany w 2021 roku utwór „Czysta woda”.

Nikola Świerzyńska w 2014 roku poślubiła Dominika Dutkiewicza, z którym ma dwoje dzieci: syna Aleksandra i córkę Kalinę. Ślub odbył się w kościele św. Mikołaja w Gąbinie na Mazowszu.

Nie jest też tajemnicą, że Nikola nie jest córką Renaty Świerzyńskiej, żony lidera Bayer Full. Kobieta pozostaje jednak w bardzo dobrych relacjach z resztą rodziny muzyka.

Źródło: fakt.pl, se.pl, pomponik.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Wyszło na jaw, co czeka Barbarę Kurdej-Szatan. Czym zajmie się gwiazda?
2. Piotr Kraśko nie wróci już do „Faktów” TVN? Wsparcie kolegów może mu nie pomóc
3. RMF FM: Rząd wycofuje się z części zapowiadanych obostrzeń