Omena Mensah miała niemałą okazję do świętowania. Jakiś czas temu starsza córka gwiazdy obchodziła swoje 20. urodziny. Jak teraz wygląda dziewczyna?

Pogodynka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie najnowszym zdjęciem ze swoją starszą córką. Vanessa zmieniła się nie do poznania. Co słychać u córki prezenterki?

Omena Mensah zachwyca na zdjęciu z córką

Gwiazda od lat jest jedną z najpopularniejszych prezenterek pogody w Polsce. Swoją przygodę z show-biznesem rozpoczęła od prowadzenia erotycznego show pod nazwą „Red Light”, a później szybko stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych pogodynek. Na swoim koncie ma także udział w programie „Taniec z Gwiazdami” oraz objęcie fotela trenera w show „Mali Giganci”.

Prywatnie Omena Mensah jest szczęśliwą mamą dwójki dzieci: Vanessy i Vincenta. Pociechy są owocem związku pogodynki z Rafałem Brzoską. Starsza córka prezenterki kilka dni temu obchodziła swoje 20. urodziny. Z tej okazji popularna mama dodała na swój profil na Instagramie wspólnie zdjęcie z solenizantką.

Fani nie dowierzają, jak bardzo przez lata zmieniła się Vanessa. Dziewczyna jest niesamowicie podobna do swojej mamy. 20-letnia córka Omeny Mensah pasjonuje się wyprawami i fotografią podróżniczą. 

Zobacz post prezenterki:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Omenaa Mensah (@omenaamensah)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Anna Mucha przekazała przykrą wiadomość. Mieli być razem do końca, teraz widmo rozstania wisi nad bohaterami 
  2. Kasia Cichopek w objęciach znanej gwiazdy. Zdjęcie jest odpowiedzią na nurtujące pytanie 
  3.  Niespodziewane wieści. Michał Wiśniewski ogłosił, że weźmie kolejny ślub