Ida Nowakowska zagościła w „Pytaniu na śniadanie” wraz z mężem i synem. Historia miłości pięknej prezenterki skrywa wiele tajemnic. Strzała amora znalazła ją aż za oceanem, a gdyby ktoś jeszcze kilka lat temu powiedział jej, że poślubi Jacka Herndona, z pewnością by nie uwierzyła. 

W czwartkowym „Pytaniu na śniadanie” nie zabrakło amerykańskiego akcentu. W końcu to właśnie dziś, 24 listopada w USA obchodzone jest Święto Dziękczynienia. I choć Ida Nowakowska bardzo rzadko pokazuje się w towarzystwie męża, w ten wyjątkowy dzień zrobiła wyjątek.

Kim jest Jack Herndon? Ida Nowakowska nawet nie przypuszczała, że to właśnie on zostanie jej mężem

Piękna gospodyni „Pytania na śniadanie” zaprezentowała się przy świątecznym stole w prawdziwie zachodnim stylu — podobnie jak jej mąż, Jack i syn Max. Wszyscy w grubych, dżinsowych kurtkach z kożuszkami wyglądali jak żywcem wyjęci z amerykańskiego snu. Wydawali się zgrani i bardzo zżyci, jednak mało kto wie, że Ida Nowakowska początkowo wcale nie planowała przyszłości Herndonem.

Para poznała się na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles, gdzie oboje studiowali aktorstwo. Byli dobrymi przyjaciółmi i… to wszystko. Potrzebowali czasu, aby pomiędzy nimi zrodziło się uczucie.

– Przez lata graliśmy razem sceny, występowaliśmy w filmach krótkometrażowych […] Jakby ktoś mi powiedział na pierwszym roku studiów, że ten kolega z roku będzie moim mężem, to bym się uśmiała i powiedziała, że to niemożliwe – wyznała prezenterka w rozmowie z Plejadą.

Jak przekazuje „Fakt”, Ida Nowakowska miała nawet kilkukrotnie odrzucać awanse zakochanego w niej do szaleństwa chłopaka, gdyż sama nie czuła się gotowa na miłość. Co więcej — w enklawie żałoby po ojcu odrzuciła nawet jego oświadczyny, a związek prawdopodobnie nigdy nie doczekałby się własnej przyszłości, gdyby nie upór, nieustępliwość i… własnoręcznie zrobiony pierścionek ze złotego drucika.

– Powiedział, że znajduję się w bardzo trudnym okresie życia, on wielu rzeczy nie rozumie, ale tylko on do mnie pasuje, że nauczy się być dla mnie wsparciem. Pamiętam, że tą postawą mnie rozmiękczył. Mogłam krzyczeć, płakać, kopać, denerwować się, a on był i czekał – cytuje jej słowa portal.

Dziś gospodyni „Pytania na śniadanie” może liczyć na wsparcie męża — i oczywiście także okazuje mu wiele zrozumienia. Oboje mają swoje światy — i to po dwóch stronach oceanu. I choć pobrali się w 2015 roku, dopiero w 2020 Herndon zamknął rozdział ze studiami i przeprowadził się z Waszyngtonu do Warszawy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

    1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd
    2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem
    3. „Jestem gotowa na więcej”. Katarzyna Cichopek przekroczyła swoje granice, obiecała to swojemu synowi

 
Źródło: Plejada, Fakt

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl