Kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati wysunęła wobec niej poważne oskarżenia! O kobiecie niedawno stało się głośno w polskich mediach, za sprawą konfliktu z Weroniką Rosati, która oskarża swojego byłego partnera o przemoc. Kim jest kobieta, która stanęła w obronie Śmigielskiego?

Cała Polska żyje sprawą młodej aktorki, oskarżającej swojego byłego partnera o stosowanie wobec niej przemocy. Show-biznes podzielił się na tych, którzy wspierają artystkę i tych, którzy zarzucają jej kłamstwo. Do drugiej grupy dołączyła kolejna osoba: kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati opublikowała wiadomości, jakie kobieta miała wysyłać. Czy sprawa znajdzie swój finał w sądzie?

Kim jest Joanna Sarapata? 

Joanna Sarapata to znana polska malarka i założycielka galerii sztuki Sarapata Art Gallery, mieszczącej się przy ulicy Nowogrodzkiej 8 w Warszawie. W przeszłości była żoną aktora Jarosława Jakimowicza. Para doczekała się wspólnego syna Jovana. 

Jak informuje pudelek.pl, Weronika Rosati oskarżyła Joannę Sarapatę, że rozsyła do różnych osób wiadomości, w których oskarża ją o kłamstwa. Opublikowała także ich treść:

– Nie możemy pisać na forum, co wiemy o Weronice. Wszystko jest przez nią zaplanowane. Całą ciążę była z Robertem. Płacił za pobyt w LA i jej poród. Są na to rachunki, które ma już sąd. […]  To jest potwór, z tym co robi. Zniszczy każdego faceta dla kasy lub sławy. To zrobiła z Żuławskim i Adamczykiem. Pisze, że jest samotna, a żyje w związku od kilku miesięcy – czytamy na pudelek.pl

Na dowód swoich oskarżeń Weronika Rosati opublikowała na Instagramie screeny wiadomości, które Sarapata rozsyłała po znajomych.

Weronika Rosati: Joanna Sarapata groziła aktorce?

Na odpowiedź Weroniki Rosati nie trzeba było długo czekać. Młoda aktorka oświadczyła, że Joanna Sarapata dzwoniła do niej tydzień po ukazaniu się wywiadu dla magazynu Wysokie Obcasy, w którym opowiedziała o doświadczanej przemocy.

Rosati wyznała, że Sarapata miała wysuwać wobec niej poważne groźby. Co dokładnie powiedziała?

– Zacznę od tego, że Pani Sarapata zadzwoniła do mnie ok tydzień temu, po ukazaniu się @wysokieobcasy.pl zastraszając mnie że „team” mojego byłego partnera mnie zniszczy […].

Artystka odniosła się także do wszystkich oskarżeń, jakie Joanna Sarapata wysunęła wobec niej w rozsyłanych esemesach. Oświadczyła między innymi, że poród został opłacony przez jej rodziców, a nie Roberta Śmigielskiego

Wiedzieliście, kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati wysunęła wobec niej naprawdę poważne oskarżenia. Myślicie, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie?

ZOBACZ ZDJĘCIA:

kim jest joanna sarapata weronika rosati
fot. instagram.com @weronikarosati

Kim jest Joanna Sarapata? Weronika Rosati wysunęła wobec niej poważne oskarżenie!

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułMałe tatuaże. Wyjątkowe tatuaże w niewielkich rozmiarach
Następny artykułKamil Nożyński, wiek aktora może was zaskoczyć. Równolegle robi też karierę rapera
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.