Kim jest Julia Woźniak-Starak? Siostra słynnego producenta i córka jednego z najbogatszych Polaków jest niezwykle intrygującą i tajemniczą osobą. Pilnie strzeże swojej prywatności, jednak mimo to znane są pewne fakty z jej życia. Czym się zajmuje i gdzie mieszka?

Kim jest Julia Woźniak-Starak, siostra Piotra? Kilkukrotnie towarzyszyła bratu i jego żonie podczas kilku oficjalnych wyjść, głównie premier filmowych, dzięki czemu mogliśmy zobaczyć ich razem i dowiedzieć się, jak wygląda. Dziedziczka fortuny giganta farmaceutycznego jest bardzo ciekawą i ambitną kobietą, na koncie ma prestiżowe zagraniczne studia. Co robi na co dzień?

Kim jest Julia Woźniak-Starak?

Julia Woźniak-Starak jest córką Anny Woźniak-Starak i Jerzego Staraka, który od lat 90. znajduje się na liście stu najbogatszych Polaków. Do majątku rodziny należą między innymi Colgate-Palmolive, Polfarma czy Polfa. Julia, wychowana w zamożnej rodzinie, jest wykształconą i bardzo ambitną osobą. Czym się zajmuje?

Julia Woźniak-Starak, jak podaje portal natemat.pl, ukończyła szkołę Aiglon College w Szwajcarii, a następnie studiowała neurologię i ekonomię na elitarnym Brown University w USA. Kobieta na stałe mieszka w Zurichu, a jej mężem jest tajemniczy Szwajcar Fabrizio. Jakiś czas temu Julia przeszła spektakularną metamorfozę z Ewą Chodakowską. Pod okiem słynnej trenerki miała schudnąć aż 20 kilogramów!

Ile lat ma Julia Woźniak-Starak?

Julia Woźniak-Starak ma niecałe 29 lat. Urodziła się we wrześniu 1990 roku, co jest ważne w odniesieniu do tragicznego zdarzenia, które miało miejsce w niedzielę na jeziorze Kisajno na Mazurach. Piotr Woźniak-Starak i towarzysząca mu kobieta wypadli z motorówki podczas manewru skręcania. Internauci spekulowali, że może chodzić o młodszą siostrę producenta filmowego.

Z informacji przekazanych przez policję wynika, że kobieta, której udało się dopłynąć do brzegu, to 27-letnia mieszkanka Łodzi, zatem nie mogła to być Julia. Poszukiwania Piotra Woźniak-Staraka trwają, zostały wznowione dziś o 6 rano. Miejsce wypadku nie jest dokładnie określone, bo motorówka przez jakiś czas dryfowała po wodzie, dlatego przeszukiwany jest dość duży obszar o głębokości do 15 metrów.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest Julia Woźniak-Starak
fot. screen YouTube Wideoportal

Julia Woźniak-Starak jest młodszą siostrą Piotra. Towarzyszyła mu podczas kilku oficjalnych wyjść.

Kim jest Julia Woźniak-Starak
fot. screen YouTube Uwaga! TVN

Trwają poszukiwania producenta, który zaginął na jeziorze Kisajno.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Resort zabrał głos w sprawie 500 plus. Wiemy, kto nie dostanie pieniędzy
  2. Julia Wieniawa i Baron już się rozstali? Aktorka skasowała wszystkie wspólne zdjęcia na Instagramie
  3. Piotr Woźniak-Starak poszukiwany. Prokuratura potwierdziła informacje. Fani wspierają dziennikarkę
  4. Aleksander Kwaśniewski podczas spotkania z Elżbietą II usłyszał z jej ust coś niezwykłego. Niewiele osób dostąpiło takiego zaszczytu
  5. To musiało doprowadzić do tragedii. Tuż przed wypadkiem Woźniak-Starak dodał zdjęcia, które nie pozostawiają złudzeń
  6. Potwierdziły się straszne doniesienia dot. Piotra Woźniaka-Staraka. Jest komunikat prokuratury

Źródło: natemat.pl

Poprzedni artykułNa parafię w Będzinie podrzucono tajemniczy karton. Zawartość wprawiła księży w osłupienie
Następny artykułZaproszenie ślubne z tajemniczą kartką w środku. Goście poczuli się urażeni
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.