Hotel Paradise bije rekordy popularności, a jego uczestnicy z każdym odcinkiem stają się coraz bardziej rozpoznawalni. Okazuje się, że nie mniejszym zainteresowaniem widzów cieszy się również sam lektor programu. Kim jest? Odpowiadamy. 

Pan Lektor, bo tak zwykli mówić na niego widzowie programu Hotel Paradise, znany jest ze swoich błyskotliwych i często ironicznych komentarzy. Dzięki temu można powiedzieć, że stał się, obok uczestników, jednym z głównych bohaterów show. 

Kim jest prowadzący programu Hotel Paradise

Hotel Paradise jest emitowany na TVN7 od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30. Program cieszy się coraz większą popularnością. Jego uczestnicy są singlami, którzy wyjechali na rajskie wakacje, by poznać swoją drugą połówkę. Poszukiwania partnera nie zawsze są łatwe, a raczej usłane wieloma trudnościami, co udowadniali wielokrotnie uczestnicy poprzednich edycji.

Aktualnie w telewizji emitowany jest trzeci sezon emocjonującego reality show, które odbywa się na Zanzibarze. Z doniesień mediów wynika, że czwarta edycja jest już w trakcie realizacji i kręcona jest na Bali. 

Prowadzącą programu już od pierwszej edycji jest Klaudia El Dursi. Widzowie są zachwyceni urodą i charyzmą Klaudii. Jednak okazuje się, że gwiazdą programu jest nie tylko prowadząca, ale, co bardzo rzadko spotykane, lektor! 

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Lektor, który swoimi trafnymi komentarzami skradł serca widzów i odwrócił ich uwagę od uczestników to Bartosz Łabęcki. Jak podaje Pudelek, mężczyzna pochodzi z Wrocławia. 

Czy aby na pewno tylko lektor?

Czy rola Łabęckiego ogranicza się tylko do bycia lektorem? Okazuje się, że nie! Fani Hotelu Paradise mogą być zaskoczeni, ale według Pudelka Bartosz Łabęcki oprócz bycia komentatorem programu, jest także jego reżyserem i scenarzystą. 

Jego cięte riposty przyciągnęły uwagę widzów na tyle, że stał się on dla nich nie mniej ciekawy niż uczestnicy. Chociaż oni, zmotywowani, by osiągnąć w programie jak najwięcej i zyskać sławę, która zaowocuje po zakończeniu programu, robią, co mogą, by aranżować coraz to bardziej intrygujące i często kontrowersyjne sytuacje. 

Bartosz prywatnie jest żonaty i ma dwójkę dzieci. Obecnie na co dzień mieszka w Warszawie. Chociaż, jak wiadomo, w ostatnich dniach przebywa na Zanzibarze, gdzie właśnie nagrywany jest kolejny sezon programu. 

Wiele fanek Hotelu Paradise po obejrzeniu zdjęć pana Bartosza stwierdziło, że nie można odmówić mu urody. Szybko został okrzyknięty przystojniakiem. Ciekawi jesteśmy, co wy sądzicie na temat rozsławionego lektora i czy też jesteście pod wrażeniem jego ciętych ripost, którymi podsumowuje uczestników show. Z pewnością jego popularność będzie wciąż rosła, a możliwe, że dzięki niemu Hotel Paradise zyska kolejnych widzów. 

Zobacz zdjęcia: 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Pan Lektor hotelparadise (@pan_lektor_hotelparadise)

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Pan Lektor hotelparadise (@pan_lektor_hotelparadise)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Pudelek.pl