Kim jest Maciej Pela? Mąż znanej aktorki dzieli z nią pasję do tańca. Para pobrała się we wrześniu 2018 roku w słonecznej Toskanii we Włoszech, a swój ślub starali się zachować w jak największej tajemnicy. Kim jest mężczyzna, który skradł serce gwiazdy? Mężem Agnieszki Kaczorowskiej jest utalentowany tancerz. Co jeszcze wiemy o Macieju Peli?

W życiu Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się kilku mężczyzn, lecz żaden z nich nie był tym jedynym – gwiazda chętnie opowiadała o swoich związkach przed kamerami, wciąż czekając na odpowiedniego mężczyznę, który zatrzęsie jej światem. W końcu, gdy w jej życiu pojawił się Maciej Pela i skradł jej serce, gwiazda wiedziała, że to musi być ten jedyny. We wrześniu 2018 roku para pobrała się z dala od fotoreporterów, we Włoszech. Kim jest Maciej Pela, mąż Agnieszki Kaczorowskiej?

Kim jest Maciej Pela?

Agnieszka Kaczorowska jest znana jako aktorka serialu Klan oraz tancerka show Taniec z Gwiazdami. Jak sama przyznaje, taniec zawsze odgrywał większą rolę w jej życiu niż aktorstwo. Nie ma, więc co się dziwić, że jej wybrankiem okazał się tancerz. Ki jest Maciej Pela? Maciej Pela jest utalentowanym tancerzem i choreografem, który uczy tańca w szkole Agnieszki. To właśnie tam para się poznała.

Macieja mogliśmy zobaczyć wcześniej w programie You Can Dance, gdzie prezentował takie techniki tańca jak hip-hop oraz taniec współczesny. Taniec dla męża Agnieszki Kaczorowskiej to nie tylko zawód, a wielka pasja. Jak informuje portal gala.pl, Pela bardzo długo szkolił się we Francji, USA, Japonii i Szwecji. Po powrocie do kraju pracował w kilku szkołach tańca, aż zawitał do Danceworld by Agnieszka Kaczorowska, gdzie poznał swoją obecną żonę.

Jak Agnieszka Kaczorowska poznała męża?

Agnieszka Kaczorowska zawsze chętnie dzieliła się swoim szczęściem z mediami. W rozmowie z portalem Plejada gwiazda zdradziła, jak doszło do jej pierwszego spotkania z jej obecnym mężem. Para spotkała się po raz pierwszy w dość nietypowym miejscu.

– Poznaliśmy się na rozmowie o pracę w mojej szkole tańca. Maćka znalazła mi firma, która pomagała mi przy zatrudnianiu pracowników. Jak widać, Maciek dostał pracę. I to na pełen etat. Dopiero potem nasza znajomość się rozwijała i poznawaliśmy się coraz lepiej — opowiada tancerka w rozmowie z Plejadą.

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela są świetnym przykładem starego powiedzenia: rób to, co kochasz, a miłość sama cię odnajdzie. Życzymy młodej parze wielu wspólnie spędzonych lat. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest Maciej Pela
Fot. instagram.com @agakaczor

Kim jest Maciej Pela? Mąż Agnieszki Kaczorowskiej to choreograf i tancerz. 

Kim jest Maciej Pela
Fot. instagram.com @agakaczor

Pela kilka lat temu występował w programie You Can Dance.

Kim jest Maciej Pela
Fot. instagram.com @agakaczor

Para poznała się w szkole tańca Agnieszki, kiedy ta przyjmowała go do pracy.

Kim jest Maciej Pela
Fot. instagram.com @agakaczor, Zdjęcie wykonał Marek Podolczyński

Para pobrała się we wrześniu 2018 roku w Toskanii, we Włoszech.

Kim jest Maciej Pela
Fot. instagram.com @agakaczor

Wiosną na świat przyjdzie ich pierwsze, wspólne dziecko. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż Agaty Kuleszy złożył pozew! „Jestem wieloletnią ofiarą molestowania moralnego”
  2. Gdzie mieszka Boxdel? Gwiazda YouTuba była prześladowana przez fanów
  3. Anna Mucha w blond włosach! Aktorka znów zaszalała z fryzurą
  4. Kylie Jenner przed operacjami. Dziś 21-latka nie przypomina dawnej siebie

źródło: gala.pl

 

 

 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Liszowska z mężem. To wpływowy i bogaty biznesmen ze Szwecji
Następny artykułKaja Paschalska z chłopakiem. To znany raper, ogłosiła zaskakującą nowinę!
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.