Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej? Popularna wokalistka, chcąc chronić swoich najbliższych stara się nie pokazywać ich w telewizji ani na swoim Instagramie. Jednak w wywiadach chętnie opowiada o swojej rodzinie. Mama piosenkarki jest zupełnie inną osobą niż znana córka. Gwiazda i ona to dwie skrajności! Czym się zajmuje mama piosenkarki?

Postać mamy Chylińskiej jest bardzo tajemnicza. Wokalistka często opowiada o tym, jak rodzina wpłynęła na to, jaką jest artystką. Jednak nigdy nie pokazała swojej rodziny publicznie. Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej?

Kim jest mama Agnieszki Chylińskiej?

Wokalistka legendarnej grupy O.N.A przeszła niemałą metamorfozę podczas 25 lat spędzonych na scenie. Na początku swojej kariery bardziej przypominała zbuntowanego, niegrzecznego chłopca, niż seksowną kobietę. Chylińska w 1995 roku, podczas gali rozdania Fryderyków wywołała ogólnopolski skandal, odbierając nagrodę. Ze sceny zwróciła się do nauczycieli ze słynnym: „Fuck Off, Nienawidzę was”. To wstrząsnęło spokojnymi, prowadzącymi zwyczajne życie rodzicami piosenkarki. Te słowa w szczególności zabolały mamę Chylińskiej, która jak się okazuje była nauczycielką.

Agnieszka Chylińska: rodzina jest dla niej ważna

Rodzina Agnieszki Chylińskiej to bardzo tajemniczy wątek w biografii artystki. Do tej pory bardzo mało wiemy na temat jej rodziców, brata czy obecnego męża. Jesteśmy jednak w stanie wywnioskować kilka faktów, z wypowiedzi piosenkarki. O swojej rodzinie Agnieszka Chylińska wypowiedziała się w wywiadzie-rzece przeprowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego, Edwarda Miszczaka i Marcina Prokopa. To właśnie tam piosenkarka opowiedziała o swojej mamie, bracie i ojcu.

W czasach jej młodości jej ojciec był dziennikarzem sportowym, bardzo często nie było go w domu, którym zajmowała się wtedy jego żona. Matka Chylińskiej wróciła do zawodu nauczycielki, dopiero wtedy, kiedy dzieci były już dorosłe. Brat Agnieszki – Wawrzyniec był perkusistą zespołu death metalowego. Był dla Agnieszki autorytetem i to właśnie on zaraził ją pasją do ciężkiej muzyki. Obecnie Wawrzyniec mieszka i pracuje w Chicago w Stanach Zjednoczonych.

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej?

Jak podaje portal Super Express, Agnieszka Chylińska po raz pierwszy wyszła za mąż za swojego menedżera Krzysztofa Krysiaka. Para pobrała się w 2002 roku. Małżeństwo nie trwało jednak długo, para rozwiodła się po roku. Tuż po odejściu z zespołu O.N. A Agnieszka będąc w Petersburgu poznała tajemniczego Marka. Jest on obecnym mężem piosenkarki i ojcem ich trójki dzieci. Mąż Chylińskiej to postać widmo. Wiadomo, że ma romskie korzenie, jednak mało kto wie czym się zajmuje i jak wygląda. Agnieszka ceni w nim to, że był zawsze z nią, nawet w tych najtrudniejszych momentach.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Kim jest matka Agnieszki Chylińskiej
instagram.com/agnieszka.chylisnka

Agnieszka Chylińska bardzo chroni prywatności swoich najbliższych.