Kim jest mama Julii Wieniawy? Młoda gwiazda ma ostatnio dobrą passę, a wszystkie poczytne gazety i portale rozpisywały się na jej temat przez cały rok w różnych kontekstach. Dzięki nim poznaliśmy chłopaka Wieniawy, jakie kontrakty przyniosły aktorce  konkretne kwoty, ale też mieliśmy szansę ujrzeć po raz pierwszy jej mamę. Zobacz, kim jest i co robi na co dzień!  

Kim jest mama Julii Wieniawy- to pytanie bardzo często zadawane przez wielu młodych fanów nastoletniej gwiazdy. Ostatnio miała okazję pojawić się u boku aktorki podczas imprezy Osobowości, organizowanej przez magazyn Gala i wywołała kolejne pytania. Zobaczmy, czym się zajmuje!

Julie Wieniawa Instagram  

20- letnia młoda gwiazda bardzo chętnie dzieli się publicznie różnymi zdjęciami i kadrami ze swojego życia. Wszystko dzięki Instagramowi, na którym Wieniawa prężnie działa- medium traktuje nie tylko jako swoistego rodzaju album z kadrami życia codziennego, ale przede wszystkim służy jej jako narzędzie do kontaktowania się z fanami. Julia Wieniawa również bardzo chętnie pokazuje się ze swoją rodziną, a dowodem na to jest ostanie ujęcie świąteczne z mamą. Obejmowana przez córkę zdaje się bardzo szczęśliwa z obrotu jej kariery, którą sama kieruje!

Julia Wieniawa rodzice   

To właśnie dzięki swojej rodzicielce, młoda aktorka może mówić o niesamowitej sławie. Mama Julii Wieniawy jest bowiem jej menadżerką, na co dzień dbającą nie tylko o wizerunek aktorki, ale również o staranne dobrane role i epizody. Sądząc po ilości opublikowanych artykułów na temat młodej aktorki, nie trudno domyślić się, iż Pani Marta doskonale orientuje się w bieżących trendach i nowinkach marketingowych oraz pr– owych. 

Idąc z duchem czasu, mama Julii Wieniawy Narkiewicz nawet założyła sobie konto na wyżej już wspomnianym Intstagramie, żeby być nie tylko bliżej córki w cyberprzestrzennym świecie. Tym sposobem może także obserwować młodą gwiazdę, a w razie potrzeby ingerować za pomocą odpowiedniego komentarza.

Julia Wieniawa Narkiewicz

Młoda aktorka mierząca zaledwie 160 cm wzrostu może pochwalić się bardzo ciekawymi propozycjami pracy i jest najlepszym dowodem na to, że nie trzeba być aż zanadto wysokim, aby umocnić swoja pozycje w panteonie gwiazd. Sądząc po zdjęciach, jest bardzo podobna do swojej mamy, która jest niewątpliwie piękną kobietą! 

Największym sukcesem zarówno mamy Julii Wieniawy, jak i samej zainteresowanej jest ostatnio rola w filmie Kobiety Mafii Patryka Vegi. Julia Wieniawa utwierdziła w przekonaniu polskich widzów, że jest na filmowym topie i żadna rola obecnie nie jest jej straszna.

Czego możemy życzyć w nowym roku mamie Julii Wieniawy oraz Julii Wieniawy? Kolejnych świetnych propozycji!

Kim jest mama Julii Wieniawy?- ZOBACZ ZDJĘCIA: 

Kim jest mama Julii Wieniawy
m.wieniawa/ Instagram 

Julia wieniawa i jej mama są gwiazdami Instagrama, a wspólne zdjęcia potwierdzają ten fakt. 

1
2
3
4
Poprzedni artykułIle waży Dorota Wellman? Fani są zachwyceni postawą gwiazdy
Następny artykułIle waży Marina Łuczenko? Dziewczyny chcą wyglądać jak ona
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.