Viki Gabor to obecnie jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Chociaż ma zaledwie 14 lat, to jej nazwisko znają już prawie wszyscy Polacy. Nie każdy jednak wie, że w swojej rodzinie nastolatka nie jest jedyną muzycznie utalentowaną osobą. Mama Viki Gabor również może pochwalić się niesamowitym wokalem. Podczas koncertu stacji TVP pokazała się na scenie wraz z córką.

Ewelina i Viki Gabor wystąpiły podczas XXXIV Międzynarodowego Spotkania Zespołów Cygańskich Romane Dyvesa 2022. Utalentowana matka dołączyła do młodej wokalistki w utworze „Ramię w ramię”. Ich występ zachwycił wszystkich zgromadzonych.

Viki Gabor wystąpiła z mamą

Viki Gabor zaczęła śpiewać już w pierwszych latach swojego życia. Dzięki pasji i ciężkiej pracy udało jej się osiągnąć gigantyczny sukces w bardzo młodym wieku. Najpierw zwyciężyła w programie „The Voice Kids”, a później powtórzyła sukces Roksany Węgiel podczas 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior w 2019 roku. Obecnie nastolatka regularnie pojawia się w mediach i występuje podczas największych koncertów w Polsce.

Tym razem Viki Gabor pojawiła się na Międzynarodowym Spotkaniu Zespołów Cygańskich. Jak się okazało, na scenie nie stanęła sama. Towarzyszyła jej mama, Ewelina Gabor. Kobiety miały na sobie podobne czarne sukienki z rozkloszowanym dołem. Już na pierwszy rzut oka widać było, że są spokrewnione.

Mama Viki Gabor zachwyciła wszystkich, gdy dołączyła do córki i zaśpiewała z nią utwór „Ramię w ramię”. Dla wielu osób zaskoczeniem mógł być talent wokalny starszej kobiety. Trzeba jednak pamiętać, że mama Viki Gabor ma za sobą niemałe doświadczenie w branży rozrywkowej.

Kim jest mama Viki Gabor?

Możliwe, że pasję do muzyki Viki Gabor odziedziczyła po swoich rodzicach. Oboje bowiem są pochodzenia romskiego i w swoim czasie grali w jednym folkowym zespole. Mama nastolatki do dziś czasem występuje na scenie.

– Mam romskie korzenie, a moja mama do dziś śpiewa i tańczy w romskim zespole Kale Jakha (Czarne Oczy). To ona nauczyła mnie stawiania dźwięków, frazowania, emisji i interpretacji. To ją podziwiałam na scenie i to ona z moim tatą są dla mnie pierwszymi guru muzycznymi — mówiła Viki Gabor podczas jednego z wywiadów.

Odkąd Viki zaczęła odnosić ogromne sukcesy, Ewelina Gabor skupiła się przede wszystkim na karierze córki. Dziś mocno ją wspiera i stara się jej towarzyszyć podczas najważniejszych wydarzeń.

– Jesteśmy dumni i szczęśliwi. Nie mamy po prostu słów. Jesteśmy bardzo dumni z Wiktorii — mówiła Ewelina Gabor po sukcesie córki na Eurowizji.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Duża zmiana u Viki Gabor. Na koncercie TVP pojawiła się w zaskakującej kreacji
  2. „Dzień Dobry TVN”: Do sieci trafiło nietypowe nagranie. Tego widzowie TVN nigdy nie mogli zobaczyć
  3. Olek Sikora porażony, właśnie przekazał niepokojące wieści. „Nie zostawię tej sprawy bez reakcji”