Kim jest Marcin Figurski, mąż Agaty Kuleszy? Doniesienia tygodnika Na Żywo, zgodnie z którymi aktorka złożyła pozew o rozwód i wystosowała wobec męża poważne oskarżenia, zszokowały Polaków. Do tej pory wydawali się wzorowym małżeństwem. Dzisiaj para się rozwodzi. Co się stało?

Byli uważani za idealny związek, wspólnie spędzili ponad dwie dekady. Niespodziewanie jedna z najwybitniejszych polskich aktorek złożyła pozew o rozwód z winy męża. Cały kraj nie posiadał się ze zdumienia, gdy okazało się, do czego miało dochodzić w jej domu. Kim jest Marcin Figurski? Jak informuje tygodnik Na Żywo, wobec dawnego partnera Agaty Kuleszy wystosowano poważne zarzuty!

Kim jest Marcin Figurski, mąż Agaty Kuleszy?

Marcin Figurski jest znanym operatorem filmowym. Pracował przy takich tytułach jak m.in. Świadek koronny czy Odwróceni. Mężczyzna przyszedł na świat 22 listopada 1966 roku i kilka miesięcy temu obchodził pięćdziesiąte drugie urodziny. 

Marcin Figurski, mąż Agaty Kuleszy poznał swoją przyszłą żonę jeszcze podczas studiów. Parę szybko połączyła miłość. Zanim zdecydowali się na ślub, na świecie pojawiła się ich jedyna córka, 22-letnia Marianna. Jak informuje se.pl, mężczyzna mieszka w Czerwińsku nad Wisłą w domu. Wcześniej dzielił z żoną mieszkanie na Mokotowie.

Agata Kulesza i Marcin Figurski spędzili wspólnie dwadzieścia trzy lata, z czego trzynaście – jako małżeństwo. Wzięli ślub w 2006 roku, kiedy ich córka miała dziewięć lat. 

Agata Kulesza rozwodzi się. Co się stało?

Według ustaleń tygodnika Na Żywo Marcin Figurski miał stosować przemoc wobec Agaty Kuleszy. Kobieta podjęła nawet decyzję o tym, by poprosić policję o założenie Niebieskiej Karty. 

Agata Kulesza, jak podaje wp.pl, na początku chciała walczyć o swój związek. Jednak ostatecznie podjęła decyzję o złożeniu pozwu rozwodowego z orzeczeniem o winie Figurskiego. Na reakcję mężczyzny nie trzeba było długo czekać – odpowiedział dokładnie tym samym, jednak odpowiedzialność za rozpad małżeństwa miała leżeć po stronie dawnej partnerki. 

Agata Kulesza i Marcin Figurski mają za sobą już dwie rozprawy sądowe, a w kwietniu czeka ich trzecia. Aktorka stara się zapomnieć o problemach, skupiając się na pracy. W trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej wieloletniej przyjaciółki, Katarzyny Nosowskiej

Wiedzieliście wcześniej, kim jest Marcin Figurski? Na razie ani on, ani Agata Kulesza nie zdecydowali się skomentować doniesień o ich rozwodzie. 

kim jest marcin figurski
fot. screen z youtube.com @Plejada

Kim jest Marcin Figurski? Mąż Agaty Kuleszy wyprowadził się z ich mieszkania. Para właśnie się rozwodzi. 

Zobacz zdjęcie Marcina Figurskiego, męża Agaty Kuleszy. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wykształcenie Ady Fijał intryguje! Gabinet lekarski zamieniła na plan filmowy
  2. Kinga Rusin w najmodniejszej sukience sezonu. Wiemy, ile kosztuje i gdzie ją kupić
  3. Majka Jeżowska pokazała partnera. Jest od niej o dekadę młodszy!
  4. Płochacz niemiecki. Żywiołowy pies o przyjaznym charakterze

źródła: se.pl, wp.pl, tygodnik Na Żywo 

 

Poprzedni artykułIle schudła Iwona Pavlovic? Gwiazda była na ostrej diecie, efekty powalają
Następny artykułEdyta Górniak spisała testament? Wzruszające wyznanie gwiazdy: „Myślę o śmierci”
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.