Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest Marek z „Rolnik szuka żony”? Niezwykłe informacje o mężczyźnie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 31.12.2021 15:53

Kim jest Marek z „Rolnik szuka żony”? Niezwykłe informacje o mężczyźnie

Rolnik szuka żony
fot. kadr z programu ,,Rolnik szuka żony”

Rolnik szuka żony to jeden z najpopularniejszych programów na kanale TVP. W 8. edycji programu serce rolniczki Elżbiety podbił tajemniczy Marek. Kim jest mężczyzna?

Marek interesuje się mechaniką i budownictwem. Jak widać było w programie, mimo praktycznych pasji, ma też duszę romantyka i wie, jak zaimponować kobiecie.

Kim jest Marek z Rolnik szuka żony?

Marek z 8. edycji programu Rolnik szuka żony ma 65 lat. Jest miłośnikiem gotowania i uwielbia czytać książki. W chaosie dnia codziennego chętnie znajduje czas na spacery. Mimo iż niedawno stracił bardzo bliską mu osobę, jest gotowy na nową miłość.

Ponad rok przed wzięciem udziału w programie Marek przeżył śmierć ukochanej żony. Na szczęście 65-latek może liczyć na wsparcie swoich dorosłych dzieci i wnucząt.

Być może niektórzy widzowie kojarzą Marka z innego programu takiego, jak Kuchenne Rewolucje. Wraz z żoną Jolantą wziął udział w produkcji w 2014 roku. Małżonkowie prowadzili wówczas restaurację El Mundo, która potrzebowała pomocy Magdy Gessler. Niestety po jakimś czasie właściciele byli zmuszeni zamknąć lokal.

Marek w Rolniku podbił serce Elżbiety, bo to właśnie jego ostatecznie wybrała rolniczka. 65-latek w jednym z odcinków podkreślił, że wie, jak powinien wyglądać szczęśliwy i dojrzały związek. Czy tej dwójce uda się go stworzyć?

Zobacz wideo:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Sara James pochwaliła się zdjęciem z mamą. Pani Arleta wygląda jak siostra piosenkarki
  2. Dominika Gwit niknie w oczach. Fanka pod najnowszym zdjęciem całej sylwetki: „Mega widać różnicę”

Źródło: obcas.pl