Kim jest Marta Wiejak? Twoja Twarz Brzmi Znajomo nie byłoby tym samym programem bez niej! Czy show zrobi z niej gwiazdę? Mamy nadzieję, że tak – wystarczy spojrzeć na talenty, którymi wyróżnia się młoda aktorka! Jeżeli oglądacie na bieżąco jej artystyczne poczynania, to z pewnością wiecie, że będzie o niej głośno!

Pamiętacie odcinek, w którym przebrana za czarnoskórą raperkę dziewczyna rozkręca na scenie imprezę? To nikt inny jak piękna aktorka – twerking i rap, który zaprezentowała, niewątpliwie przyczynią się do jej rozpoznawalności! Kim jest Marta Wiejak? Przekonajmy się!

Kim jest Marta Wiejak?  

Marta Wiejak jest mieszanka Puław, która od początku swojego życia była ukierunkowana na artystyczną karierę! To właśnie w tym mieście uczęszczała do Zespołu Baletowego Etiuda, z którym była związana przez następne lata. W 2003 roku pokazała, że naprawdę zależy na jej na wyrażaniu się przez taniec- zajęła wówczas II miejsce na Mistrzostwach Polski w Tańcu Sportowym! 

Z kolei kilka lat później, w 2009 roku skończyła Państwowe Studium Wokalno-Aktorskie im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni, które zaprowadziło ją, chociażby, na deski Teatru Roma.

Na co dzień występuje w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, a publiczność miała okazję ją podziwiać w takich produkcjach jak Big Band czy Skrzypek na dachu. Gościła również na deskach Teatru Muzycznego w Poznaniu i nawet w Teatrze Wielkim w Warszawie, gdzie oczarowała wszystkich swoją rolą w kultowej już Traviacie!

Jeżeli jesteście ciekawi, kim jest Marta Wiejak, to odsyłamy cię do jej profilu na Instagramie. Jak większość młodych gwiazd jej pokroju, na bieżąco dzieli się w mediach społecznościowych ciekawostkami ze swojej kariery, ale też życia prywatnego. Obecnie może pochwalić się ok. 4206 obserwatorów, a liczba wciąż rośnie.

Marta Wiejak: Twoja Twarz Brzmi Znajomo  

Marta Wiejak mimo licznych występów w najlepszych polskich teatrach, największy sukces i uznanie zdobyła za pośrednictwem polsatowskiego show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. 11 edycja programu, w którym bierze obecnie udział, to miejsce dla osób jej pokroju – to właśnie dzięki muzycznym zadaniom, aktorka jest w stanie wykazać się swoim talentem nie tylko aktorskim, ale również zacięciem tanecznym i oczywiście- śpiewem!

Wszechstronna gwiazda do tej pory zaprezentowała się w różnych wydaniach – była już Gwen Stefani, Sylwia Grzeszczak, Dianą Ross czy Ellie Goulding. Jednak największe emocje wzbudził jej występ jako Chester Bennington. Jako frontman Linkin Park Marta Wiejak była trudna do zidentyfikowania, a jej głos na ten jeden wieczór zmienił barwę o 180 stopni! My byłyśmy pod wielkim wrażeniem jej talentu!

Kolejną popisową rolą w kontekście polsatowskiego show była wcześniej już wspomniana rola Nicki Minaj. Podczas marcowego wieczoru pokazała się publiczności w stroju składającym się z różowej peruki, kombinezonu z wbudowanym stelażem i pełniejszymi kształtami- gdy tylko ukazała się naszym oczom, zadawaliśmy sobie pytanie, kim jest Marta Wiejak? Może być za pomocą swoich licznych talentów każdą osobą na świecie, nawet czarnoskórą raperką, odznaczającą się niebywałym głosem!

Podsumowanie  

Teraz już wiesz, kim jest Marta Wiejak. Twoja Twarz Brzmi Znajomo jest niewątpliwie świetnym polem do działania dla jej licznych talentów- śpiew, aktorstwo i taniec są dla niej jak świeże powietrze. Mamy nadzieję, że inni widzowie rónież przekonają się do jej niezwykłej postaci!

ZOBACZ ZDJĘCIA:  

kim jest Marta Wiejak
Fot.: marta_wiejak/ Instagram 

Kim jest Marta Wiejak? Twoja Twarz Brzmi Znajmomo ma szansę zrobić z niej topową polską gwiazdę!  

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułDieta dr Dąbrowskiej. Jak wygląda i czy faktycznie jest skuteczna?
Następny artykułMagda Mołek pokazała zdjęcie sprzed 18 lat. Fanom odebrało mowę
Redaktor działu lifestyle w lelum.pl Absolwentka Integracji Europejskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Mieszkała w Stanach Zjednoczonych i Austrii, które zainspirowały ją do odkrywania uroków stosunków międzynarodowych. Interesuje się szeroko rozumianą kulturą, społeczeństwem i dyplomacją. W czasie wolnym ogląda filmy psychologiczne, czyta książki i głaszcze koty.