Agnieszka Chylińska to jedna z największych sław polskiej sceny muzycznej. Zdobywczyni platynowych i złotych płyt oraz niezliczonych nagród bardzo chroni swoje życie prywatne. O jej mężu wiadomo bardzo niewiele. Teraz wokalistka uchyliła rąbka tajemnicy.

Chylińska to Laureatka 4 Eska Music Awards, 2 Superjedynek, Bursztynowego Słowika i Złotej Telekamery. Za jej aktywność artystyczną w zespole O.N.A. otrzymała Paszport Polityki. Kim jest mąż najsłynniejszej gwiazdy polskiego rocka?

Agnieszka Chylińska opowiedziała o mężu

Wielu fanów artystki zadaje sobie pytanie, kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej. Wiadomo o nim bardzo niewiele – wokalistka związała się z nim po rozstaniu ze swoim pierwszym mężem, Krzysztofem Krysiakiem.

Pierwsze małżeństwo Chylińskiej przetrwało zaledwie 16 miesięcy. Para rozstała się w 2004 roku. Jej nowy partner, Marek, pracował wówczas w firmie reklamowej w Sopocie, zajmującej się projektowaniem okładek płyt i plakatów dla O.N.A.

Chylińska wzięła ślub z Markiem w 2010 roku, w tajemnicy przed mediami. Doczekali się trójki dzieci: Ryszarda, Estery i Krystyny.

Chylińska dopiero w wywiadzie dla „Twojego Stylu” zdecydowała się opowiedzieć o mężu. Wyznała, że był bardzo cierpliwym partnerem:

– Marek potrafił zobaczyć w obrazoburczej i zmęczonej życiem gwieździe człowieka, wrażliwą dziewczynę. Był wytrwały, czekał na mnie.

Artystka opowiedziała też o jego charakterze. Okazuje się, że jej mąż to domator, lubiący zajmować się domem i dziećmi, chętnie sprzątający i pomagający w kuchni. Daje jej poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Źródła: Twój Styl, pomponik.pl, interia.pl

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: