Mąż Barbary Kurdej-Szatan to niezwykle ciekawa postać. Jest równie znany, co jego piękna żona. Kim jest Rafał Szatan? To pytanie spędza sen z powiek wielu fanom tej popularnej pary aktorskiej. To ceniony piosenkarz i aktor, który w ostatnich latach stał się niezwykle popularny. Poznajmy wszystkie jego sekrety!

Gwiazdy z pierwszych stron gazet wciąż wzbudzają wielkie zainteresowanie fanów. Szczególnym uznaniem cieszą się małżeństwa aktorów. Mąż Barbary Kurdej-Szatan coraz częściej pojawia się na czerwonym dywanie. Jak wyglądały początki kariery Rafała Szatana?

Kim jest mąż Barbary Kurdej-Szatan?

Rafał Szatan to ceniony muzyk i aktor musicalowy. Przez wiele lat mogliśmy podziwiać jego talent wokalny w zespole RH+. Oprócz występów na scenie, artysta pokazywał swój talent również w programach muzycznych na szklanym ekranie. Znalazł się również w popularnym talent show emitowanym w Telewizji Polskiej The Voice of PolandSzatan trafił wówczas do drużyny Andrzeja Piasecznego. W 2012 roku pojawił się w programie X Factor razem z zespołem Soul City. W 2018 roku wziął udział w hitowym programie Telewizji Polsat Twoja twarz brzmi znajomo. Stanął na podium zajmując drugie miejsce. 

Mąż Barbary Kurdej-Szatan

Rafał urodził się 24 kwietnia 1988 roku w Warszawie, co oznacza, że jest trzy lata młodszy od swojej pięknej żony, Barbary Kurdej-Szatan. Jednak niewielka różnica wieku zupełnie nie jest odczuwalna i nie przeszkadza im w związku. Rafał od wielu sumiennie pracował na swoje nazwisko i dbał o to, by nie być jedynie mężem znanej żony.

Szatan ukończył wokalistykę na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Po studiach pracował w Gliwickim Teatrze Muzycznym. To właśnie tam poznał swoją żonę, Barbarę Kurdej-Szatan. Rafał oczarował Basię niekwestionowanym talentem i charyzmatyczną osobowością. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2011 roku, a owocem ich miłości jest córka Hanna, która przyszła na świat rok po ślubie, w 2012 roku.  

ZOBACZ ZDJECIA:

mąż barbary kurdej-szatan
instagram.com @rafal.szatan_this_is_me

Mąż Barbary Kurdej-Szatan to bardzo utalentowany człowiek. Rozwija swoją karierę zarówno w aktorstwie, jak i w muzyce. 

1
2
3
4
5
Poprzedni artykułJoanna Opozda z partnerem. Mężczyzna oświadczył się pięknej aktorce
Następny artykułBarbie kończy dziś 60 lat! Zadebiutowała 9 marca 1959 roku w USA