Dorota Wellman największą popularność zyskała jako prowadząca „Dzień Dobry TVN”, gdzie od lat spełnia się u boku swojego kolegi po fachu Marcina Prokopa. Para tworzy niezwykle zgrany duet, który cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Okazuje się, że w życiu prywatnym dziennikarka również może liczyć na swojego partnera. Kim jest mąż gwiazdy, Krzysztof Wellman?

Prezenterka bardzo rzadko opowiada na tematy związane z życiem prywatnym. Tym razem postanowiła jednak zrobić wyjątek i w wywiadzie dla portalu dziendobrytvn.pl ujawniła kulisy swojego małżeństwa z Krzysztofem Wellmanem.

Dorota Wellman w szczerym wywiadzie opowiedziała o swoim mężu

Gwiazda znana jest ze swojej charyzmy, niebanalnego poczucia humoru i ogromnego dystansu do samej siebie. Pomimo tego, że Dorota Wellman jest jedną z najsłynniejszych dziennikarek w naszym kraju i od lat mamy szansę oglądać ją na antenie TVN, niewiele wiadomo na temat jej życia prywatnego.

Teraz prowadząca program „Dzień Dobry TVN” postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i w szczerym wywiadzie zdradziła, jak od środka wygląda jej małżeństwo. Gwiazda od ponad trzydziestu lat związana jest z fotografem Krzysztofem Wellmanem. Jak sama przyznała, podziwia swojego ukochanego za niesamowitą cierpliwość i umiejętność radzenia sobie z jej ciężkim charakterem.

-Inspiruje mnie mój mąż, który dzielnie znosi to, jaka jestem, a to nie jest łatwe. To tak jakby mieszkać z czarownicą i wampirem w jednym domu — wyznała Dorota Wellman podczas wywiadu dla portalu dziendobrytvn.pl

Kim jest mąż Doroty Wellman?

Podczas szczerego wywiadu prezenterka stacji TVN ujawniła, że podziwia swojego męża nie tylko za jego charakter i podejście do ich małżeństwa, ale również ogromny talent i sukcesy, jakimi może pochwalić się w swojej karierze zawodowej. Krzysztof Wellman jest jednym z najbardziej cenionych fotografów, który od lat zajmuje się historią polskiego kina. Na swoim koncie ma współpracę z takimi gwiazdami jak Krzysztof Kieślowski, Władysław Pasikowski czy Krzysztof Zanussi.

-Wellman w swoim życiu przez 40 lat zrobił taką ilość zdjęć w czasie produkcji filmowych polskich, że jest chodzącym muzeum. Jeśli chcą państwo zobaczyć chodzące, żywe muzeum, to przedstawiam państwu Krzysztofa Wellmana — chwaliła męża Dorota Wellman.

Zobacz zdjęcie:

Dorota Wellman
TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Daniel M. znów ma kłopoty. Syn Zenka Martyniuka usłyszał zarzuty
  2. Fani „Rancza” do dziś nie mogą wybaczyć twórcom 3 rzeczy. Największe absurdy, do których doszło na ekranie
  3. Katarzyna Cichopek zdobyła się na szczerość, wyznała, o czym od zawsze marzy. Plotki wkrótce się potwierdzą?

Źródło: Plotek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.