Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Kim jest mąż Grażyny Torbickiej? Para jest szczęśliwym małżeństwem od 40 lat
Karol Osiński
Karol Osiński 18.07.2021 13:58

Kim jest mąż Grażyny Torbickiej? Para jest szczęśliwym małżeństwem od 40 lat

Grażyna Torbicka
fot. Pawel Wodzynski/East News

Grażyna Torbicka od 40 lat jest szczęśliwą mężatką jednego z najlepszych polskich lekarzy, specjalisty w dziedzinie kardiologii i chorób wewnętrznych, profesora nauk medycznych Adama Torbickiego. Poznali się w momencie, w którym słynna dziennikarka wykonywała badania do kursu na prawo jazdy.

Mimo tak długiego i szczęśliwego małżeństwa Torbiccy nie doczekali się potomstwa. Prezenterka zdradziła, że niejednokrotnie otrzymywała pytania, dlaczego nie zdecydowali się na dzieci, jednak nigdy nie udzielała jednoznacznych odpowiedzi.

Jak Grażyna Torbicka poznała się z mężem?

Torbiccy po raz pierwszy spotkali się w 1980 roku. Popularna polska dziennikarka wybrała się wówczas na badania potrzebne do zrobienia prawa jazdy, które wykonywał jej późniejszy teść Ryszard Torbicki. Okazało się wówczas, że konieczne stały się badania kardiologiczne, które wykonywał młody lekarz Adam Torbicki. Szerzej opowiedziała o tym w wywiadzie dla Vivy!

Zostałam wydzwoniona na badanie echa serca z domu, gdzie zostawiłam z osiem znajomych osób. U mnie w pokoju zawsze było pełno towarzystwa. Gdy pojawił się młody lekarz, byłam oburzona, że to jakiś młokos, a nie poważny specjalista z siwą brodą. Ale w czasie badania stało się coś dziwnego. I potem szybko spotkaliśmy się po raz kolejny – mówiła Grażyna Torbicka.

Niedługo po tym zaczęli poważne randkowanie. Jednym z ich ulubionych miejsc spotkań są kina, do których uczęszczają do dziś, jednak nie zawsze znajdują na to czas. Pobrali się już w 1981 roku i są szczęśliwi ze sobą od 40 lat!

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Czasami zabiera nas ta praca i nie mamy czasu dla siebie. Ale jeżeli każda ze stron się realizuje i nie jest tłamszona przez drugą, wtedy te chwile razem są pełniejsze, cieszymy się nimi. Dzielimy także swoje pasje. Przy mężu stałam się wybitną specjalistką od medycyny, a dla Adama to, co ja robię, jest bardzo ciekawe. Dzięki mojej pracy odkrywa filmy i reżyserów, po których inaczej by nie sięgnął – opowiadała Torbicka.

Warto zaznaczyć, że zaledwie rok po ślubie Adam Torbicki zgubił obrączkę. Jego małżonka w ramach solidarności od tamtej pory wcale jej nie nosi. O jej względy starało się wielu mężczyzn, m.in. były selekcjoner reprezentacji Polski w piłkę nożną Adam Nawałka. Wybrankiem jej serca jest i pozostanie kardiolog z badań na prawo jazdy.

Zobacz zdjęcie:

Grażyna Torbicka

Grażyna i Adam Torbiccy są ze sobą już przez 40 lat.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kasia Cichopek narzeka na warunki panujące na planie „M jak miłość”
  2. Władysławowo: utonął 21-latek
  3. Właśnie się dowiedzieliśmy. Nie żyje genialny aktor, chorował na koronawirusa

Źródło: telemagazyn.pl